AktualnościZawody

ROZGRYWKI LIGOWE – tenis expres

W rozgrywkach ligowych KOZTS Kraków zakończyła się pierwsza runda w sezonie 2023/2024. W rozgrywkach III ligi małopolskiej drużyna Radości zajmuje 2 miejsce gwarantujące udział w barażach o awans do II ligi. Wyniki ostatnich spotkań:
14.01.2024r nasi trzecioligowcy rozegrali mecz z drużyną TKS ”Opoka” Trzebinia , który zremisowali 7:7

W dniu 27.01. nasz trzecioligowy zespół zmierzył się na wyjeździe z drużyną KS Spektrum Karpol Słopnice II. Po wyrównanym meczu MKS” Radość” Gorlice pokonuje drużynę gospodarzy 8:6 Brawa dla naszych zawodników

IV lidze grupa wschodnia drużyna Radości II zajmuje 1 miejsce przewodząc stawce „walczącej o awans do III ligi małopolskiej”

28.01.24r w Skrzyszowie MKS Radość II Gorlice zremisowała z LUKS Skrzyszów II 7 – 7

III drużyna Radości występująca w rozgrywkach ligi nowosądeckiej sprawiła niespodziankę awansując do pierwszej szóstki rozgrywek dającej możliwość rozgrywania meczy z zawodnikami o wyższym poziomie co dla drużyny występującej głównie młodzieżą w wieku żaka do kadeta pod nadzorem Tomasza Pyzika który sprawuje opiekę nad drużyną jest bardzo ważne pod względem szkoleniowym.

Wyniki ostatnich spotkań:

07.01.2024. MKS ”Radość” Gorlice rozegrała kolejny mecz V ligi Tenisa Stołowego pokonując 11:3 drużynę gospodarzy KSTS ”Forhend” Muszyna. Gratulujemy naszym zawodnikom

19.01.2024r. MKS „Radość „Gorlice III pokonała UKS Płomień Limanowa III 8:6 !!!Brawa dla naszych zawodników