IV Gorlicka Gwiazdka „Mikołajki”

W sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury odbył się turniej tenisa stołowego „IV Gorlicka Gwiazdka” , w którym uczestniczyło 60 zawodników z województwa małopolskiego.

Organizatorem zawodów był Urząd Miejski w Gorlicach oraz Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice. W turnieju wzięli udział dziewczęta i chłopcy z roczników 2002 – 2005 (klasy I – IV) oraz roczników 2000 – 2001 (klasy V – VI) z szkół województwa małopolskiego.

Wyniki poszczególnych kategorii:

Dziewczęta rocznik 2002 – 2005

1. Kasprzyk Michalina                   SP 1 Tarnów                      
2. Karczmarczyk Klaudia              SP Wola Rzędzińska       
3. Wisłocka Klaudia                      SP Mszanka                      
4. Pach Nicola                                SP Zakliczyn                     
5 – 6.Wróbel Natalia                       SP Szczucin                 
Juszczęć Inga                             SP Mszanka                          
7 – 8.Szczerba Bernadeta              SP Staszkówka          
Madej Martyna                            SP Staszkówka                    
9 -10.Koszyk Natalia                      SP Mszanka              
Waz Faustyna                             SP Staszkówka

Chłopcy rocznik 2002 – 2005

1. Gniadek Adrian SP Zakliczyn
2. Wójtowicz Jakub SP 3 Gorlice
3. Dulak Karol SP Szczucin
4. Szura Jakub SP 3 Gorlice
5 – 6. Gotfryd Grzegorz SP 5 Gorlice
Janek Kacper SP Mszanka
7 – 8. Chorąży Dawid SP Staszkówka
Gąsior Dawid SP Staszkówka
9 – 12. Abram Tomasz SP Mszanka
Janiszewski Adam SP Staszkówka
Ryba Adrian SP Mszanka
Wąsowski Dawid SP Staszkówka
Turek Dominik SP Staszkówka

Dziewczęta rocznik 2000 – 2001

1. Bielawska Izabela SP Szczucin
2. Bielawska Karolina SP szczucin
3. Bajdo Julia SP Zakliczyn
4. Bodziony Gabriela SP 4 Gorlice
5-6.Karczmarczyk Aneta SP Wola Rzędzińska
Bardon Piotr SP Zakliczyn
7-8.Kuk Katarzyna SP Wilczyska
Janik Weronika SP Wilczyska
9-11.Michalik Kinga SP Moszczenica
Wójtowicz Aleksandra SP Mszanka
Magiera Weronika SP Mszanka

Chłopcy rocznik 2000 – 2001

1. Hełmecki Szymon SP Zakliczyn
2. Szczepanek Wojciech SP Wilczyska
3. Rak Dawid SP Zakliczyn
4. Rak Sebastian SP Zakliczyn
5 – 6. Bochenek Jakub SP Staszkówka
Komus Emilia SP Wola Rzędzińska
7 – 8. Stukus Mateusz SP Wilczyska
Antosz Michał SP Zakliczyn
9 – 12. Grabowski Kacper SP Mszanka
Niewola Szymon SP Staszkówka
Wąsowski Paweł SP Staszkówka
Drewniak Paweł SP Staszkówka
13 – 16. Kotowicz Radoslaw SP Mszanka
Bochenek Bartosz SP Staszkówka
Gąsior Krystian SP Staszkówka
Mentel Daniel SP Staszkówka

Najlepsi zawodnicy i zawodniczki za miejsca 1 – 3 otrzymali pamiatkowe puchary/ statuetki ufundowane przez organizatora, oraz dyplomy za miejsca 1 – 4. 

                                                                                                      

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *