Mistrzostwa Województwa – kadetów
W niedzielę 12.04.26r w hali MOSiR w Olkuszu odbyły się Mistrzostwa Województwa Kadetów w Tenisie Stołowym🏓
W zawodach wzięli udział
Miłosz Dziedzic
Michał Janusz
Patryk Drozd
W turnieju Indywidualnym Miłosz Dziedzic zakończył turniej na miejscu 9
Natomiast:
Michał Janusz 25m
Patryk Drozd 33m
W grze podwójnej
Miłosz Dziedzic MKS „Radość” Gorlice i Faber Marcel(LKS Viktoria Nidek) zdobyli brązowy medal Gratulacje dla chłopaków🏓👏👏

