AktualnościZawody

Eliminacje wojewódzkie żaków.

Eliminacje wojewódzkie do Indywidualnych Mistrzostw Polski w kategorii żaków

/rocznik 2010 – młodsi/

W dniu 22 maja w Krakowie rozegrano Eliminacje Wojewódzkie do Mistrzostw Polski Żaczek i Żaków. W turnieju zwyciężyli Maja Klag (KS Gorce Nowy Targ) 2 miejsce zajęła Zuzanna Honkowicz wśród żaczek. Awans do Mistrzostw Polski uzyskali Maja Klag i Zuzanna Honkowicz (MKS Radość Gorlice) zawody odbędą się w dniach 29 – 30.05.2021r w Ostródzie.

Na uwagę zasługuje fakt, że Zuzia ma dopiero siedem lat i grała z zawodniczkami starszymi od siebie. To bardzo zdolna tenisistka i ma duży potencjał, który może wykorzystać w przyszłości, Jesteśmy bardzo dumni z postawy naszej zawodniczki i wierzymy, że nadal będzie bardzo dobrze rozwijać się w naszym klubie.

Wszyscy uczestnicy otrzymali od organizatorów puchary ,dyplomy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *