ZIMA 2017

  

Gorlice 23.02.17r.

 

                                               Komunikat techniczny

W dniu 23.02.17r. w sali gimnastycznej GORLICKIEGO Centrum Kultury w Gorlicach odbył Turniej tenisa stołowego ZIMA 2017 w roczniku 2004 i młodsi.

Organizatorem zawodów był: Urząd Miejski w Gorlicach

                                                   Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice

Sędzią prowadzącym zawody był: Marek Mróz, Konstanty Mrozek

 

              Wyniki techniczne przedstawiają się następująco

 

                        Młodziczki – rocznik 2006 – młodsi

1. Czeluśniak     Angelika                       SP Żurowa                               

2. Firlit              Oliwia                           SP Wola Łużańska

3. Wojciechowska Martyna                    SP Wola Łużańska        

4. Ptaszek         Julia                             SP Wola Łużańska

Młodzicy – rocznik 2006 – młodsi

1. Eckert           Konstantin                    SP Żurowa                               

2. Gąsior           Karol                            SP Staszkówka             

3. Gryga           Jakub                           SP Mszanka

4. Knapik          Adrian                          SP Wola Łużańska

5. Socha           Maciej                          SP Mszanka

6. Janiszewski   Krzysztof                      SP Staszkówka

7. Bożek           Paweł                           SP Mszanka

8. Gogola          Wojciech                      SP Ołpiny

 

                        Młodziczki – rocznik 2004 – 2005

1. Janik             Aleksandra                   SP Wola Łużańska

2. Martuszewska Angelika                     SP Wola Łużańska

3. Smołkowicz   Karolina                        SP Staszkówka

4. Trybus          Anna                            SP Mszanka

5. Jerzak           Aleksandra                   SP Mszanka

6. Dyl               Emilia                           SP Mszanka

Młodzicy – rocznik 2004 – 2005

1. Juszyński      Rafał                            SP Staszkówka

2. Skrobot         Marcin                          SP Staszkówka

3. Knapik          Dawid                          SP Staszkówka

4. Kaleta           Kamil                           SP Strzeszyn

5. Janik             Mateusz                        SP Wola Łużańska

6. Masłowski     Cyprian                        SP Wola Łużańska

7. Gogola          Szymon                        SP Ołpiny

8. Markowicz     Marcin                          SP Strzeszyn

     9 – 11. Knapik          Łukasz                         SP Staszkówka

               Kołek            Damian                        SP Ołpiny

              Pyzik              Kacper                         SP Ołpiny

 

Najlepsi zawodnicy i zawodniczki otrzymali za miejsca 1 – 3 pamiątkowe pucharki, zaś

za miejsca 1 – 6 dyplomy.