Wiosenny Turniej tenisa stołowego MAJÓWKA 2017

                                                                                                                                           

                                                                                                                                        Gorlice 17.05.2017r

  

Gorlice 17.05.17r.
 
                                               Komunikat techniczny
W dniu 17.05.17r. w sali gimnastycznej GORLICKIEGO Centrum Kultury w Gorlicach odbył Turniej tenisa stołowego Wiosna 2017 w roczniku 2004 i młodsi.
Organizatorem zawodów był: Urząd Miejski w Gorlicach
                                                   Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice
Sędzią prowadzącym zawody był: Marek Mróz, Konstanty Mrozek
 
                        Wyniki techniczne przedstawiają się następująco: pierwszych 6 zawodników
 
                        Dziewczęta – rocznik 2004 – młodsi
1.     Drożdż        Natalia                         SP Żurowa /UKS Grom Szerzyny
2.     Czeluśniak  Angelika                       SP Żurowa /UKS Grom Szerzyny
3.     Jerzak        Aleksandra                    SP Mszanka /UKS Poker Mszanka
4.     Smołkowicz Karolina                        SP Staszkówka /MKS Radość Gorlice
5.     Rachel        Oliwia                           SP Mszanka /UKS Poker Mszanka
6.     Trybus        Anna                             SP Mszanka /UKS Poker Mszanka
7.     Dyl             Emilia                           SP Mszanka /UKS Poker Mszanka
 
 
Młodzicy – rocznik 2004 – młodsi
1. Juszyński      Rafał                            SP Staszkówka/MKS Radość Gorlice
2. Markowicz     Marcin                          SP Strzeszyn /UKS Grom Szerzyny
3. Bożek           Kamil                            SP Mszanka /UKS Poker Mszanka
4. Eckert           Konstantin                    SP Żurowa /UKS Grom Szerzyny
5. Kaleta           Kamil                           SP Żurowa / UKS Grom Szerzyny
6. Potok            Dawid                          SP Mszanka /UKS Poker Mszanka
7. Rafa             Maksymilian                  SP Mszanka /UKS Poker Mszanka
8. Knapik          Dawid                           SP Staszkówka /MKS Radość Gorlice
9. Gąsior           Karol                            SP Staszkówka /MKS Radość Gorlice
10. Janiszewski Krzysztof                      SP Staszkówka/MKS Radość Gorlice
11. Knapik        Łukasz                          SP Staszkówka / MKS Radość Gorlice
12. Gryga         Jakub                            SP Mszanka /UKS Poker Mszanka
13. Socha          Maciej                          SP Mszanka /UKS Poker Mszanka
                                  
 
Najlepsi zawodnicy i zawodniczki otrzymali za miejsca 1 – 3 pamiątkowe pucharki, zaś
za miejsca 1 – 6 dyplomy.