Turniej "ZIMA" 2011

W dniu 12.02.11r w sali gimnastycznej GCK ul. Michalusa 4 rozegrano turniej tenisa stołowego ZIMA 2011r. rocznik 1998 i mlodsi. W turnieju uczestniczyli najlepsi zawodnicy i zawodniczki województwa małopolskiego.Organizatorem zawodów był: Urząd Miejski w Gorlicach oraz MKS Radość Gorlice.

Sędzią Głównym zawodów był kol. Marek Mróz.

Wyniki techniczne przedstawiają się następująco:
 
                        Młodziczki:
1. Janik             Angelika                       Podwawelski Kraków     
2. Chyl              Kinga                            LKS Olimpia Bucze
3.Tumidajewicz Paula                            MKS Radość Gorlice                  
4. Juszyńska      Natalia                          MKS Radość Gorlice
5. Podobińska    Małgorzata                   MKS Radość Gorlice
6. Szpilska        Roksana                       UKS Sokół Żabno
7. Gądek           Natalia                          LUKS Sobolik Sobolów
8. Rajzner         Aleksandra                    LUKS Sobolik Sobolów
         9. Pytel             Aleksandra                    LKS Olimpia Bucze
       10. Bodziony       Gabriela                        MKS Radość Gorlice
       11. Milewska Eliza                                   LKS Olimpia Bucze
       12. Żytniewska    Monika                         LKS Olimpia Bucze
 
Młodzicy:
1. Kapik            Krzysztof                       Podwawelski kraków
2. Lis                Daniel                          UKS Olesno                              
3. Tatarczuch    Rafał                            UKS Olesno
4. Gołda            Gabriel                         MKS Skawa Wadowice
5. Ochmanek     Jakub                           MKS Skawa Wadowice
6. Bil                 Maksymilian                  UKS Sokół Żabno
7. Kasiński         Stanisław                     LUKS Sobolik Sobolów
8. Podsiadło      Dominik                        UKS Olesno
         9. Cholewa        Dariusz                         UKS Sokół Żabno
10.Nowak          Patryk                           LUKS Sobolik Sobolów
11.Pawłowski    Kamil                            Podwawelski Kraków
12.Morek          Radosław                     Podwawelski Kraków
           
Najlepsi zawodnicy i zawodniczki otrzymali za miejsca 1 – 3 pamiątkowe pucharki, zaś
za miejsca 1 – 8 dyplomy.