Turniej "MIKOŁAJKI" 2018 - wyniki

 

                                                                                               Gorlice 07.12.18r.

 
Turniej tenisa stołowego „Gorlicka Gwiazdka 2018
 
W dniu 07.12.18.r w sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury, odbył się turniej tenisa stołowego „Gorlicka Gwiazdka ” dziewcząt i chłopców:/klasy I – IV – rocznik 2007 i młodsi
 /klasy V – VII. – rocznik 2003 – 2006
z szkół podstawowych. W zawodach uczestniczyło 40 zawodników/czek 
Organizatorem zawodów byli: Urząd Miasta Gorlice - Wydział Kultury i Sportu.
                         Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice.
Sędzią głównym zawodów był: Marek Mróz – sędzia okręgowy KOZTS Kraków
Konstanty Mrozek – sędzia okręgowy KOZTS Kraków
Wyniki techniczne przedstawiają się następująco:
Klasy I – IV /dziewczęta/
  1. Racisz Wiktoria                                      SP Mszanka
  2. Hudzik Łucja                                          SP Mszanka
Klasy I – IV /chłopcy/:
  1. Gryga Jakub                                          SP 5 Gorlice
  2. Gogola Kacper                                       SP Wójtowa
  3. Niemiec Krystian                                    SP Mszanka
  4. Obrzut Filip                                            SP Mszanka
  5. Krok Joachim                                         SP 5 Gorlice                                          
  6. Skotnicki Piotr                                        SP 5 Gorlice
  7. Skotnicki Kacper                                   SP 5 Gorlice
  8. Mucha Jakub                                         SP Wola Łużańska
  9. Szarowicz Kacper                                  SP Mszanka
  10. Wilczkiewicz Mikołaj                                SP Wójtowa
              
Klasy V – VII /dziewczęta/.
  1. Martuszewska Angelika                         SP Wola Łużańska
  2. Firlit Oliwia                                             SP Wola Łużańska
  3. Janik Aleksandra                                    SP Wola Łużańska
  4. Trybus Patrycja                                      SP Wola Łużańska
  5. Jerzak Aleksandra                                  SP Mszanka
  6. Radzik Daria                                          SP Bieśnik
  7. Dyl Emilia                                               SP Mszanka
  8. Trybus Anna                                          SP Mszanka
9–12.Rachel Oliwia                                        SP Mszanka
         Racisz Wiktoria                                     SP Mszanka /pk/
         Sekuła Sabina                                       SP Bieśnik
        Wróbel Katarzyna                                  SP Bieśnik
13.   Hudzik Łucja                                          SP Mszanka /pk/  
 
Klasy V – VII /chłopcy/
  1. Juszyńska Rafał                     SP Staszkówka
  2. Skrobot Marcin                                      SP Staszkówka
  3. Knapik Dawid                                         SP Staszkówka
  4. Knapik Adrian                                        SP Wola Łużańska
  5. Szura Jan                                              SP Wola Łużańska
  6. Serafin Maksymilian                               SP 5 Gorlice                                          
  7. Gruca Jakub                                          SP Wola Łużańska
  8. Patla Marcin                                           SP Wola Łużańska
9-12.Knapik Łukasz                                       SP Staszkówka
        Jamiński Krystian                                   SP 4 Gorlice
        Prusak Bartosz                                      SP Bieśnik
        Prusak Tomasz                                      SP Bieśnik
13-16. Wróbel Kacper                                   SP Bieśnik
        Koczera Wiktor                                       SP 5 Gorlice
        Bożek Kamil                                           SP Mszanka
        Wojtas Dominik                                      SP Bieśnik
17.Abram Hubert                                           SP Bieśnik
 
                              
 
Najlepsi zawodnicy i zawodniczki za miejsca 1 – 3 otrzymali pamiątkowe puchary/statuetki ufundowane przez organizatora, oraz dyplomy za miejsca 1 – 6