Terminarz rozgrywek drużynowych w sezonie 2010/2011r.

Rozgrywki drużynowe:

III Liga mężczyzn:                                                                                      IV liga mężczyzn:

26.09.10r - UKS Sokół Żabno /wyjazd/                                                    wolne

03.10.19r -  godz. 11.00 GCK   SKS Start Nowy Sącz             KS Spektrum III Słopnice /wyjazd/  

10.10.10r - KS TALAR Szczawa /wyjazd/.                                  godz. 11.00 GCK SWAL Tarasek  I Grybów 

24.10.10r - godz. 11.00 GCK LUKS Sufczyn                            godz.11.00 GCK LKS Bielanka

31.10.10r - godz. 11.00 GCK UKS AGRA I Olesno                 godz. 11.00 GCK KS TALAR II Szczawa

07.11.10r - MOSiR Tuchów /wyjazd/                                          KS Turbacz Mszana Dolna /wyjazd/.

14.11.10r - godz.11.00 GCK LKS Olimpia Bucze                   UKS Płomień II Limanowa /wyjazd/.

05.12.10r - LUKS Skrzyszów /wyjazd/                                       godz.11.00 GCK LUKS LIpie

12.12.10r - godz.11.00 GCK KS Spektrum II Słopnice          SKS Start II Nowy Sącz /wyjazd/

19.12.10r - UKS SP 1 Tarnów /wyjazd/                                     wolne

09.01.11r - wolne                                                                          godz.11.00 GCK SWAL Tarasek II Grybów

16.01.11r - godz.11.00 GCK UKS AGRA II olesno                 wolne.

 

                                                                      III liga Kobiet:

                                 09.10.10r. - godz. 11.00 GCK MKS Radość I Gorlice - KS TALAR Szczawa 

                                                       godz. 14.00 GCK MKS Radość II Gorlice  - KS TALAR Szczawa

                                30.10.10r. - UKS Magnum Kożmice /wyjazd/

                                                      LUKS Sobolik Sobolów /wyjazd/

                                06.11.10r. - godz.11.00 GCK MKS Radość I Gorlice - LKS Olimpia Chocznia

                                                                                     MKS Radość II Gorlice - LUKS Lachowice

                                                      godz. 14.00 GCK MKS Radość I Gorlice - LUKS Lachowice

                                                                                      MKS Radość II Gorlice - LKS Chocznia

                                04.12.10r - UKS Płomień Limanowa /wyjazd/

                                                     KS Spektrum Słopnice /wyjazd/

                               11.12.10r. - godz. 11.00 GCK MKS Radość I Gorlice - MKS Radość II Gorlice

 

                      Sala rozgrywek: Gorlickie Centrum Kultury ul. Michalusa 4.