Radość Gorlice w latach 1994 - 2006 r.

Informacja dotycząca wyników osiągniętych przez zawodników i zawodniczki MKS Radość Gorlice w latach 1994 - 2006 r.

26 - 29.05.1994 r. Warszawa - Mistrzostwa Polski Młodziczek.

  • złoty medal indywidualnie /Mistrzostwo Polski/ Magdalena Górowska
  • brązowy medal indywidualnie - Monika Grabowska
  • złoty medal - gra drużynowa /M. Górowska - M. Grabowska/.
  • złoty medal - gra podwójna j/w.

23 - 26.05.1995 r. Ciechanów - Mistrzostwa Polski Kadetek.

  • złoty medal w grze drużynowej /M. Górowska - M. Grabowska/
  • zloty medal indywidualnie - M. Górowska
  • 5 miejsca indywidualnie - M. Grabowska/.

26.07 - 02.08.1995 r. - Haga

    Udział w Mistrzostwach Europy Kadetek: Magdalena Górowska

1996r Brzeg Dolny - Mistrzostwa Polski Kadetek

  • złoty medal gra drużynowa /m. Górowska - M. Grabowska/.
  • Srebrny medal indywidualnie - M. Górowska
  • Brązowy medal gra podwójna - M. Górowska/M. Grabowska.

05 - 15.07.1996 r. - Frydek Mistek /Czechy/

    Mistrzostwa Europy Kadetek - Magdalena Górowska: 17 miejsce indywidualnie

9 - 11.05.1997 r. - Mistrzostwa Polski SZS - Gorlice

  • złoty medal w grze drużynowej /Ag. Rej - M.Grabowska
  • złoty medal indywidualnie - M.Grabowska

maj 1997 r. - Częstochowa - Mistrzostwa Polski w mini tenisie /żacy/

  • 5 miejsce - Aneta Tokarz.

14 - 18.05.1997 r. Gdańsk - Mistrzostwa Polski Juniorek.

  • złoty medal w grze drużynowej /M. Górowska - M. Grabowska/
  • srebrny medal gra indywidualna - M. Górowska
  • złoty medal gra drużynowa. j/w

24.04 - 05.05.1997 r. - Manchester Anglia - Mistrzostwa Świata seniorów

    Zawodniczka Magdalena Górowska została powołana do I reprezentacji Polski i wystąpiła w Mistrzostwach Świata gdzie wygrała 8 pojedynków w grze drużynowej.

Lipiec 1997 r. - Topolczany - Mistrzostwa Europy Juniorek.

  • 8 miejsce w grze drużynowej.

1998 r. - Ciechanów - Mistrzostwa Polski Juniorek.

  • srebrny medal indywidualnie M. Górowska
  • 4 miejsce gra drużynowa /M. Górowska - M. Grabowska/.

1998 r. - Kwidzyn - Mistrzostwa Polski SZS

  • brązowy medal w grze indywidualnej młodziczek - Aneta Tokarz

1998 r. - Brzeg Dolny - I OTK młodziczek.

  • 5 miejsce - Katarzyna Górnicka

1999 r.
Strzelin - Mistrzostwa Polski do 13 lat /Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży szkolnej/.

  • 1 miejsce Katarzyna Górnicka - Aneta Tokarz - gra drużynowa

Ciechanów - Ogólnopolskie zawody "PS"

  • 7 miejsce Katarzyna Górnicka

2000 r.
VI. Bogatynia - Mistrzostwa Polski Drużynowe "Gimnazjada"

  • 4 miejsce Katarzyna Górnicka - Marlena Budziszewska

16 - 18.06 - Mistrzostwa Polski SZS juniorów, kadetów i młodzików - Gorlice

  • złoty medal /kadeci/ - Krystian Augustyn.
  • Brązowy medal drużynowo /kadeci/ - K. Augustyn - P. Krygowski
  • Srebrny medal indywidualnie /kadetki/ - Katarzyna Górnicka
  • Srebrny medal drużynowo /kadetki/ - K. Górnicka - A. Tokarz.

2001 r.
08 - 10.06 - Łódz. - Mistrzostwa Polski SZS.

  • Anita Światek - zloty medal indywidualnie, deblu i drużynie z E. Szura.
  • Ewelina Szura - brązowy medal gra indywidualna.

16 - 17.06 Gorlice - Libusza II Mistrzostwa Polski Gimnazjów.

  • złoty medal drużynowo - /K. Górnicka - A. Tokarz/
  • srebrny medal indywidualnie - Katarzyna Górnicka

2002 r.
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Małopolskiego:

  • 1 miejsce - Świątek Anita, Szura Ewelina, Szura Karolina - Kadetki /awans na MP/:13 miejsce
  • 3 miejsce - Zawisza Grzegorz, Szpila Wojciech, Mrozek Tomasz - Kadeci
  • 5 miejsce - Górnicka Katarzyna, Tokarz Aneta - Juniorki

2003/2004 r.

  • II liga dziewcząt -./w rozgrywkach uczestniczyło 13 drużyn - woj. małopolskie i podkarpackie/. - MKS Radość Gorlice - 6 miejsce
  • III liga chłopców - grupa wschodnia /Tarnów - Nowy Sącz/. W rozgrywkach uczestniczyło 12 drużyn - MKS Radość Gorlice - 11 miejsce

Osiągnięcia w turniejach indywidualnych
Indywidualne Mistrzostwa województwa małopolskiego:

Żacy: 9 - 12 miejsce gra podwójna

  • Wożniak Marcin - Knych Radosław.
  • Latasiewicz Piotr - Muzyka Seweryn

Kadetki:

  • Szura Ewelina - 3 miejsce
  • Lewińska Dominika - 13 - 16 miejsce

Gra podwójna:

  • Szura Ewelina/Górka Katarzyna - 2 miejsce
  • Lewińska Dominika - Gębińska Natalia - 9 miejsce

Kadeci:

  • Szpila Wojciech - 13 miejsce

Gra podwójna:

  • Szpila Wojciech/Białczyk Łukasz - 1 miejsce

Juniorki:

  • Górnicka Katarzyna - 9 miejsce
  • Świątek Anita, Szura Karolina -13 - 16 miejsce
  • Zawisza Grzegorz - 13 miejsce

Gra podwójna:

  • Górnicka Katarzyna - Światek Anita - 4 miejsce

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Małopolskiego

    Kadetki:
  • Szura Ewelina - Lewińska Dominika - 4 miejsce

    Kadeci:

  • Szpila Wojciech - Rzepka Wojciech - 4 miejsce

    Juniorki:

  • Górnicka Katarzyna - Światek Anita - 6 miejsce

2004/2005.

  • II liga dziewczat -./W rozgrywkach uczestniczyło 12 drużyn z woj. małopolskie i podkarpackie/. - MKS Radosc Gorlice - 11 miejsce

    Indywidualne Mistrzostwa województwa:
     

  • Juniorzy: Zawisza Grzegorz 4 miejsce
  • Juniorki: Swiatek Anita 7 miejsce
  • Gra podwójna: Swiatek Anita - Szura Ewelina 5 miejsce

    Drużynowe Mistrzostwa Województwa:

    Młodzicy:

  • Wożniak Damian - Wożniak Marcin 7 miejsce
  • Juniorki: Swiatek Anita - Szura Ewelina 4 miejsce

2005/2006.

  • II liga dziewczat -./W rozgrywkach uczestniczyło 11 drużyn - woj. małopolskie i podkarpackie/.- MKS Radosc Gorlice - 8 miejsce
     
  • IV liga mężczyzn - /W rozgrywkach uczestniczyło 10 drużyn rejon Nowy Sacz/ drużyna zajęła 1 miejsce awans do III ligi
  • Liga Okręgowa chłopców - w rozgrywkach uczestniczyło 8 drużyn powiat: nowosadecki, limanowski i gorlicki drużyna zajęła 1 miejsce awans do IV ligi.

    Indywidualne Mistrzostwa Województwa:
     

  • Młodzicy: Wożniak Marcin 9 - 12 miejsce
  • Juniorzy: Zawisza Grzegorz 4 miejsce
  • Juniorki: Swiatek Anita 1 miejsce /eliminacje do MP/
  • Szura Ewelina 7 miejsce /eliminacje do MP /

    Drużynowe Mistrzostwa Województwa:

  • Młodzicy: Wożniak Marcin - Mieluch Marek 4 miejsce
  • Juniorki: Swiatek Anita - Szura Ewelina 4 miejsce
  • Juniorzy: Zawisza Grzegorz - Janiszewski Krzysztof - Trajdos Arkadiusz 5 miejsce
    Gra podwójna: Zawisza Grzegorz - Białczyk Łukasz 1 miejsce
    Gra mieszana: Szura Ewelina - Zawisza Grzegorz 4 miejsce