Otwarty Turniej Końcowy sezonu 2011/2012

W dniu 06.06.12r. w sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury w Gorlicach odbyły się Otwarty Końcowy Turniej sezonu 2011/2012.w kategorii młodzików i młodszych w tenisie stołowym
Organizatorem zawodów był: Urząd Miejski w Gorlicach
                                                   Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice
Sędzią prowadzącym zawody był: Konstanty Mrozek sędzia okręgowy KOZTS Kraków
 
 
 
                        Wyniki techniczne przedstawiają się następująco:
 
                        Młodziczki:
1. Juszyńska Natalia            99r                   MKS Radość Gorlice /SP Staszkówka      
2. Padoł Gabriela                 00r                   MKS Radość Gorlice /SP Ropica Polska
3. Krygowska Joanna           99r                   UKS Poker Mszanka
4. Gałczyk Zuzanna             99r                   SP Ropica Polska
      5 - 6. Tarasek Karolina               99r                   UKS Poker Mszanka
         Wiktor Magdalena            00r                   SP Ropica Polska
                    
             Młodziczki młodsze:
1.     Wisłocka Klaudia           01r                   UKS Poker Mszanka
2.     Inga Juszczęć                03r                   UKS Poker Mszanka
             
Młodzicy:
1. Niemiec Mateusz             99r                   SP 2 Łużna
2. Jamrozy Paweł                99r                   SP Staszkówka 
3. Niemiec Paweł                 99r                   UKS Poker Mszanka
4. Zięba Jakub                     00r                   SP 2 Łużna
5 – 6. Wisłocki Marcin               99r                   UKS Poker Mszanka
         Grabowski Kacper            00r                   UKS Poker Mszanka
2.    Nosal Daniel                   98r                   SP Staszkówka pk.
    
Młodzicy młodsi:
            1. Wójtowicz Jakub              01r                   MKS Radość Gorlice/SP 3 Gorlice
            2. Gotfryd Grzegorz              01r                   MKS Radość Gorlice/SP 5 Gorlice
            3. Janek Kacper                   01r                   UKS Poker Mszanka
            4. Labut Bartosz                  02r                    SP Ropica Polska 
   5 – 6. Abram Tomasz                  03r                   UKS Poker Mszanka
            Ryba Adrian                      03r                   UKS Poker Mszanka
                    
 
 
Najlepsi zawodnicy i zawodniczki otrzymali za miejsca 1 – 4 pamiątkowe pucharki i dyplomy.