Otwarte Mistrzostwa Gorlic seniorów/ek 2013r

 

                                                                                             Gorlice 16.12.2013r

KOMUNIKAT

z turnieju „Otwarte Mistrzostwa Gorlic” w tenisie stołowym na 2013r.

W dniu 16.12.2013r w sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury, odbyły się Otwarte Mistrzostwa Gorlic w tenisie stołowym na 2013 rok w kategorii OPEN. W zawodach wzięło udział 23 zawodników z klubów powiatu gorlickiego i sąsiednich.  Organizatorem zawodów byli: Urząd Miasta Gorlice – Wydział Kultury i Sportu Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice

Zawody przeprowadzili: Konstanty Mrozek – sędzia okręgowy KOZTS Kraków
                                               Marek Mróz – sędzia kandydat KOZTS Kraków
 
            Wyniki techniczne przedstawiają się następująco:
                1. Wilk                   Paweł                                  Swal Tarasek Grybów
2. Łabowski          Piotr                                      LKS Bielanka
3. Wożniak           Dominik                                KS Bronowianka Kraków
4. Piekarczyk       Adam                                    KS Top – Spin Jasło
5. Michalec           Grzegorz                              LKS Binarowa
6. Piechowicz      Marek                                    MKS Radość Gorlice
7. Niepsuj             Mariusz                                 niestowarzyszony
8. Berdysz            Mariusz                                 MKS Radość Gorlice
9. Kozik                 Mirosław                               KS Top – Spin Jasło
10. Racławski         Jan                                        KS Spin Jasło
          11. Święs               Przemysław                         Swal Tarasek Grybów
12. Przybylski         Piotr                                       LKS Bielanka
13. Klęba                Mirosław                               LKS Binarowa
14. Michalec           Kazimierz                             LKS Binarowa
15. Majchrycz         Karol                                MKS Radość Gorlice                        
         16.  Pękala                Piotr                              MKS Radość Gorlice
    17 – 22. Waz                   Józef                              Swal Tarasek Grybów
                Henrich             Marian                               KS Top – Spin Jaslo
                Trzeciak            Piotr                                  LKS Binarowa
    Swołkowicz      Krzysztof                           LKS Binarowa
    Opiela               Bronisław                           Królewski Biecz
    Wantuch           Kamil                                 LKS Binarowa
           23. Bogdański          Bogdan                           Swal Tarasek Grybów
                                  
Najlepsi zawodnicy za miejsca 1 – 3 otrzymali pamiątkowe puchary, zaś dyplomy za miejsca 1 – 6
 
Otrzymują:
-          Urząd Miasta Gorlice
-          zainteresowane kluby                                       Organizator
-          prasa
  
 
 
 
 
                                                                                                                                 Gorlice 20.12.2013
 
KOMUNIKAT
z turnieju „Otwarte Mistrzostwa Gorlic”
w tenisie stołowym na 2013r.
 
W dniu 20.12.13r  w sali gimnastycznej GCK odbyły się Otwarte Mistrzostwa Gorlic kategorii kobiet w zawodach wzięło udział 8 zawodniczek z klubów powiatu gorlickiego i sąsiednich.  Organizatorem zawodów byli: Urząd Miasta Gorlice – Wydział Kultury i Sportu Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice.Zawody przeprowadził: Konstanty Mrozek – sędzia okręgowy KOZTS Kraków
Wyniki przedstawiają się następująco:
  1. Brach                    Agnieszka                             MKS Radość Gorlice
  2. Juszyńska             Natalia                                  MKS Radość Gorlice
  3. Podobińska         Małgorzata                           MKS Radość Gorlice
  4.  Bodziony              Gabriela                               MKS Radość Gorlice
  5. Tumidajewicz     Paula                                    MKS Radość Gorlice
  6. Jasiczek               Gabriela                                IKS Królewski Biecz
  7. Dziadzio                Angelika                               IKS Królewski Biecz
  8. Jamroży                Sara                                      MKS Radość Gorlice                                      
 
 
Najlepsi zawodnicy za miejsca 1 – 3 otrzymali pamiątkowe puchary, zaś dyplomy za miejsca 1 – 6
 
Organizator