Otwarte Mistrzostwa Gorlic Seniorów 2012r

                    
                                                                                           Gorlice 12.12.2012r   
                   
KOMUNIKAT
z turnieju „Otwarte Mistrzostwa Gorlic”
w tenisie stołowym na 2012r.
 
W dniu 12.12.2012r w sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury, odbyły się Otwarte Mistrzostwa Gorlic w tenisie stołowym na 2012 rok w kategorii OPEN. W zawodach wzięło udział 21 zawodników
z klubów powiatu gorlickiego i sąsiednich. Organizatorem zawodów byli: Urząd Miasta Gorlice – Wydział Kultury i Sportu, Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice
Zawody przeprowadzili: Konstanty Mrozek – sędzia okręgowy KOZTS Kraków
                                               Marek Mróz – sędzia kandydat KOZTS Kraków
 
            Wyniki techniczne przedstawiają się następująco:
            1. Wożniak             Marcin                                  MKS Radość Gorlice
         2. Wojtas               Tomasz                                KS Bronowianka Kraków
         3. Malik                   Mateusz                               UKS Gulon Zakliczyn
         4. Łabowski            Piotr                                     LKS Bielanka
         5. Przybylski           Piotr                                     LKS Bielanka
         6. Mól                      Mariusz                               Swal Tarasek Grybów
         7. Warian                Mirosław                              LKS Bielanka
         8. Jasielski              Marek                                  UKS Gulon Zakliczyn
         9. Trzeciak              Piotr                                    LKS Binarowa
        10. Piechowicz        Marek                                  MKS Radość Gorlice
        11. Racławski          Jan                                      KS Spin Jasło
        12. Niepsuj              Mariusz                                niestowarzyszony
        13. Jasielski            Franciszek                           UKS Gulon Zakliczyn
        14. Majchrycz         Karol                                     niestowarzyszony
        15. Michalec           Paweł                                    LKS Binarowa
        16. Berdysz            Mariusz                                 MKS Radość Gorlice 
    17 – 21. Michalec       Kazimierz                             LKS Binarowa
              Wożniak           Damian                                MKS Radość Gorlice
  Michalec           Grzegorz                              LKS Binarowa
  Baldowski         Roman                                 LKS Bielanka
 Tabiś                  Łukasz                                  niestowarzyszony
                                  

Najlepsi zawodnicy za miejsca 1 – 3 otrzymali pamiątkowe puchary, zaś dyplomy za miejsca 1 – 6

                                                                                                                                                 Organizator