Otwarte Mistrzostwa Gorlic Seniorów

Otwarte Mistrzostwa Gorlic Seniorów rozegrano w dniu 13.12.2010r w sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kulyury z udziałem 25 zawodników  z klubów powiatu gorlickiego i sasiednich.   Organizatorem zawodów byli: Urząd Miejski - Wydział Oświaty Kultury i Sportu w Gorlicach, Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice.

Wyniki turnieju przedstawiają się nastepująco:                                                                                                 

           1. Wojtas Tomasz                                  MKS Radość Gorlice

           2. Woźniak Marcin                                  MKS Radość Gorlice

           3. Łabowski Józef                                  LKS Bielanka

           4. Berdysz Mariusz                                MKS Radość Gorlice

           5. Piotrowski Piotr                                 MKS Radość Gorlice

           6. Piechowicz Marek                            MKS Radość Gorlice

           7. Przybylski Piotr                                 LKS Bielanka

           8. Wójcikiewicz Patryk                        IKS Królewski Biecz

   9 - 12. Trzeciak Piotr                                  LKS Binarowa

               Klimek Krystian                              LKS Bielanka

               Michalec Kazimierz                       LKS Binarowa

              Pyzik Stanisław                              IKS Królewski Biecz

13 - 16. Socha Mateusz                              IKS królewski Biecz

               Opiela Bronisław                          IKS Królewski Biecz

              Piotrowski Patryk                           MKS Radość Gorlice

              Dziadzio Angelika                         IKS Królewski Biecz   

17 - 24. Firszt Mateusz                              LKS Binarowa

              Majchrycz Karol                            LKS Bielanka

             Starsiak Mateusz                         IKS Królewski Biecz

             Wożniak Damian                         MKS Radość Gorlice

            Juruś Dawid                                  IKS Królewski Biecz

            Michalec Grzegorz                       LKS Binarowa

            Baldowski Roman                      LKS Bielanka

            Zachacz Damian                         IKS Królewski Biecz

       25. Przybylski Grzegorz                   LKS Bielanka  

Najlepsi zawodnicy za miejsca 1 - 3 otrzymali pamiatkowe puchary i nagrody ufundowane przez organizatora, zaś dyplomy za miejsca 1 - 6.