Otwarte Mistrzostwa Gorlic - OSiR - wyniki

 

OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W GORLICACH  
 38-300 Gorlice, ul. Sportowa 9,  tel/fax:  (018) 352 69 70 lub 605 232 730 www.osir.gorlice.pl , e-mail: dzialsportu@osir.gorlice.pl NIP: 738-000-71-00, REGON 000690401 Bank BGŻ 84 2030 0045 1110 000 0160 8890 
 
Gorlice, 12.05.2019 r.  
 
 
KOMUNIKAT OTWARTE MISTRZOSTWA GORLIC W TENISIE STOŁOWYM 
 
Zawody odbyły się w dniu 11.05.2019  r. w Hali Sportowej OSIR w Gorlicach. Rywalizowano w dwóch kategoriach wiekowych mężczyzn: do 35 lat (systemem „każdy z każdym”) i powyżej 35 lat (system pucharowy „brazylijski”).  
 
MĘŻCZYŹNI DO 35 LAT:
Janikowski S. – Kantor M.    3:1 Machowski M. – Sywała D.    0:3 Woźniak D. – Pękala A.     3:0 Urban M. – Janikowski S.    0:3 Kantor M. – Machowski M.    3:0 Sywała D. – Woźniak D.     1:3 Machowski M. – Urban M.    0:3 Woźniak D. – Kantor M.     3:0 Pękala A. – Kantor M.     0:3 Janikowski S. – Machowski M.   3:0 Urban M. – Woźniak D.     0:3 Kantor M. – Pękala A.     1:3 Woźniak D. – Janikowski S.    3:0 Pękala A. – Urban M.     3:1 Sywała D. – Kantor M.     3:1 Machowski M. - Woźniak D.    0:3 Janikowski S. – Pękala A.     3:2 Urban M. – Sywała D.     3:1 Pękala A. – Machowski M.    3:0 Sywała D. – Janikowski M.    0:3 Kantor M. – Urban M.     2:3 
 
TABELA: 
1. WOŹNIAK DOMINIK            6   12 18:1 
2. JANIKOWSKI SŁAWOMIR  6    10 15:6
3. SYWAŁA DAWID                 6     6  11:10
4. URBAN MARIUSZ               6     6 10:12
5. PĘKALA ANDRZEJ             6     6 11:11
6. KANTOR MICHAŁ               6     2  8:15
7. MACHOWSKI MARCIN       6     0  0:18 
 
TABELA POMIĘDZY MIESCAMI 2-4:
1. SYWAŁA DAWID   2 3 4:3 
2. URBAN MARIUSZ   2 3 4:4   
3. PĘKALA ANDRZEJ   2 3 3:4
  
 
 
MĘŻCZYŹNI POWYŻEJ 35 LAT: 
Woźniak k. – Kaszczak J.     3:0 Tutak A. – Cieśla H.     3:0 Włoch R. – Piechowicz M.     0:3 Waśkowski P. – Niepsuj M.    0:3 Apola E. – Plichta J.     0:3 Trojanowicz K. – Apola G.    1:3 Woźniak K. – Tutak A.     2:3 Apola G. – Plichta J.     0:3 Mól M. – Piechowicz M.     3:0 Niepsuj M. – Gałuszka M.     0:3 Cieśla H. – Kaszczak J.     3:2 Trojanowicz K. – Apola E.    0:3 Waśkowski P. – Woźniak K.    0:3 Włoch R. – Apola G.     0:3 Apola E. – Piechowicz M.     0:3 Cieśla H. – Niepsuj M.     0:3 Tutak A. – Plichta J.     0:3 Mól M. – Gałuszka M.     0:3 Woźniak K. – Apola G.     1:3 Piechowicz M. – Niepsuj M.    3:1 Tutak A. – Piechowicz M.     0:3 Mól M. – Apola G.      3:0 
 
PÓŁFINAŁ:  Plichta J. – Mól M.      0:3 Gałuszka M. – Piechowicz M.    0:3 
 
O miejsca 3-4 
Plichta J. – Gałuszka M.    3:1
FINAŁ: 
Mól M. – Piechowicz M.     3:1 
 
 
 KOLEJNOŚĆ OSTATECZNA: 
1. MÓL Marcin 
2. PIECHOWICZ Marek   
3. PLICHTA Józef
4. GAŁUSZKA Mateusz   
5-6. APOLA Grzegorz  TUTAK Antoni 
7-8. WOŹNIAK Kazimierz  NIEPSUJ Mariusz
9-12. WAŚKOWSKI Piotr  WŁOCH Robert  APOLA Edward CIEŚLA Henryk 
13-14. TROJANOWICZ Kazimierz KASZCZAK Jan  
 
Za miejsca 1-3 w poszczególnych kategoriach wiekowych zawodnicy otrzymali medale, nagrody rzeczowe o dyplomy.                 
                                                                                               Dariusz Oczkowicz