Otwarte Mistrzostwa Gorlic młodzików/młodziczek na 2014r

 

 W rozegranych 21 maja 2014r w sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury Otwartych Mistrzostwach Gorlic w tenisie stołowym rocznik 2001 i młodsi uczestniczyło 33 zawodników/czek z powiaru gorlickiego /szkoły podstawowe/. 
                                                                                                   Gorlice 21.05.14r.
 
                                               Komunikat techniczny
W dniu 21.05.14r. w sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury w Gorlicach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Gorlic w kategorii młodzików, młodziczek w tenisie stołowym
w sezonie 2013/2014.
Organizatorem zawodów był: Urząd Miejski w Gorlicach
                                                 Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice
Prowadzący zawody: Konstanty Mrozek sędzia okręgowy KOZTS Kraków, Marek Mróz.
 
                        Wyniki techniczne przedstawiają się następująco:
                        Młodziczki:
1. Korba Natalia                        02r                   SP 3 Gorlice     
2. Motyka Teresa                      02r                   SP Banica
3. Koszyk Natalia                      02r                   UKS Poker Mszanka                  
4. Wisłocka Klaudia                   02r                   UKS Poker Mszanka
5. Kłapacz Paulina                     01r                   UKS Banica
6. Bielska Karolina                     01r                   UKS Banica
7. Chudek Jessica                      02r                   ZS.Ropica Polska
8. Wiencko Martyna                   01r                   ZS. Ropica Polska
9. Jerzak Aleksandra                  04r                   UKS Poker Mszanka
          10. Chudek Dagmara                   04r                   ZS. Ropica Polska
          11. Filuś Amelia                          02r                   ZS. Ropica Polska
          12. Przybylska Maria                    02r                   ZS. Ropica Polska
          13. Krok Zuzanna                         03r                   ZS. Ropica Polska
          14. Rachel Oliwia                         04r                   UKS Poker Mszanka      
                     Młodziczki młodsze:
1. Jerzak Aleksandra                  04r                   UKS Poker Mszanka
2. Chudek Dagmara                    04r                   ZS. Ropica Polska
3. Rachel Oliwia                         04r                   UKS Poker Mszanka      
Młodzicy:
1. Bedus Marcin                        01r                   SP Klęczany
2. Zawadowicz Krystian             01r                   SP Klęczany                 
3. Wójtowicz Jakub                    02r                   SP 3 Gorlice     
4. Janek Kacper                         02r                   UKS Poker Mszanka                  
5. Gotfryd Grzegorz                   02r                   SP 5 Gorlice
6. Dziedzic Miłosz                      01r                   SP 1 Biecz        
7. Piecuch Tomasz                    03r                   ZS. Ropica Polska
8. Bożek Kamil                          04r                   UKS Poker Mszanka
9. Abram Tomasz                      03r                   UKS Poker Mszanka
          10. Labut Bartosz                        02r                   ZS. Ropica Polska
          11. Padoł Jakub                          02r                   ZS. Ropica Polska
          12. Zych Karol                             03r                   ZS. Ropica Polska
   13 – 16. Rafa Maksymilian                  04r                   UKS Poker Mszanka
               Kruk Jan                                04r                   ZS. Ropica Polska
               Jerzak Miłosz                         03r                   ZS. Ropica Polska
                Żelazny Stanisław                 03r                   ZS. Ropica Polska
   17 – 19. Ryba Adrian                          04r                   UKS Poker Mszanka
               Ziaja Karol                             03r                   ZS. Ropica Polska
               Bożek Krzysztof                      03r                   ZS. Ropica Polska
Młodzicy młodsi:
            1. Bożek Kamil                          04r                   UKS Poker Mszanka
            2. Kruk Jan                               04r                   ZS. Ropica Polska         
3. Rafa Maksymilian                   04r                   UKS Poker Mszanka      
4. Ryba Adrian                          04r                   UKS Poker Mszanka
           
Najlepsi zawodnicy i zawodniczki otrzymali za miejsca 1 – 4 pamiątkowe pucharki i dyplomy.
 

                                                                                              ORGANIZATOR