Otwarte Mistrzostwa Gorlic - młodzicy 2016r

 

Komunikat techniczny

W dniu 13.04.16r. w sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury w Gorlicach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Gorlic w kategorii młodzików, młodziczek w tenisie stołowym na 2016 rok.

W zawodach wzięło udział 24 zawodników/czek z szkól podstawowych.

Organizatorem zawodów był: Urząd Miejski w Gorlicach

                                                 Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice

Prowadzący zawody: Konstanty Mrozek sędzia okręgowy KOZTS Kraków, Marek Mróz – sędzia okręgowy

 

                        Wyniki techniczne przedstawiają się następująco:

                        Młodziczki:OPEN

1. Jerzak Aleksandra                  04r                   UKS Poker Mszanka      

2. Skoczeń Daria                       05r                   SP Staszkówka

3. Smołkowicz Karolina              04r                   SP Staszkówka             

4. Rachel Oliwia                        04r                   UKS Poker Mszanka

5. Janik Aleksandra                    05r                   SP Wola Łużańska

6. Trybus Patrycja                     05r                   SP Wola Łużańska

7. Ziobrowska Weronika             05r                   UKS Poker Mszanka

           

Młodzicy: OPEN

1. Bobola Dominik                      03r                   UKS Poker Mszanka

2. Juszyński Rafał                      05r                   SP Staszkówka             

3. Skrobot Marcin                      04r                   SP Staszkówka 

4. Janik Mateusz                        05r                   SP Wola Łużańska                                

5. Ryba Adrian                          04r                   UKS Poker Mszanka

6. Bożek Kamil                          04r                   UKS Poker Mszanka

7. Knapik Dawid                        04r                   SP Staszkówka

8. Gaber Filip                            05r                 SP Wola Łużańska                                

9. Rafa Maksymilian                   04r                   UKS Poker Mszanka

          10. Kostrzewa Konrad                  04r                   SP Wola Łużańska

          11. Knapik Łukasz                       05r                   SP Staszkówka

          12. Socha Maciej                        07r                   UKS Poker Mszanka 

          13. Szura Jan                             04r                   SP Wola Łużańska        

          14. Potok Dawid                          05r                   SP Staszkówka 

 15.Gryzik Jan                              05r                   UKS Poker Mszanka

 16.Gryga Jakub                           07r                   UKS Poker Mszanka

          17.Patla Marcin                           04r                   SP Wola Łużańska

 

Najlepsi zawodnicy i zawodniczki otrzymali za miejsca 1 – 4 pamiątkowe pucharki i dyplomy.

                                                                                              ORGANIZATOR