Mistrzostwa Gorlice Seniorów 2015r

                                                                                                                                       

                                                                                                                                                  Gorlice 19.12.2015

                                                                                       KOMUNIKAT

z turnieju „Otwarte Mistrzostwa Gorlic”

                                                                           w tenisie stołowym na 2015r.

                        

W dniu 19.12.2014r w sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury, odbyły się Otwarte Mistrzostwa Gorlic w tenisie stołowym na 20124rok w kategorii OPEN. W zawodach wzięło udział 20 zawodników z klubów powiatu gorlickiego i sąsiednich.  Organizatorem zawodów byli: Urząd Miasta Gorlice – Wydział Kultury i Sportu Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice

Zawody przeprowadzili: Konstanty Mrozek – sędzia okręgowy KOZTS Kraków

                                               Marek Mróz – sędzia kandydat KOZTS Kraków

            Wyniki techniczne przedstawiają się następująco:

               1. Wożniak            Dominik                                 MKS Radość Gorlice

2. Piechowicz      Marek                                     MKS Radość Gorlice

3. Berdysz             Mariusz                                 MKS Radość Gorlice 

4. Szuta                 Andrzej                                  MKS Radość Gorlice

5. Mól                    Marcin                                    KS Bogdański Grybów

6. Niepsuj             Mariusz                                 KS Bogdański Grybów

7.Michalec           Kazimierz                             LKS Binarowa

8.Trzeciak            Piotr                                       LKS Binarowa

      9 – 12. Urban            Mariusz                                 KS Bogdański Grybów

                   Kantor            Jan                                        LKS Wojnarowa.

                   Gruca             Marek                                   KS Bogdański Grybów

                   Motyka           Grzegorz                               KS Bogdański Grybów

    13 – 16.Wantuch         Kamil                                    LKS Binarowa

   Waz                 Józef                                    KS Bogdański Grybów

   Pyzik                Stanisław                             Biecz – niestowarzyszony  

   Rutana            Przemysław                         LKS Binarowa

   17 – 20.Guzik                Paweł                                    MKS Radość Gorlice

                  Obrzut              Tomasz                                LKS Wojnarowa

                  Siedlarz            Artur                                     KS Bogdański Grybów

                  Welsandt          Tomasz                                Bobowa – niestowarzyszony

                                  

Najlepsi zawodnicy za miejsca 1 – 3 otrzymali pamiątkowe puchary, zaś dyplomy za miejsca 1 – 6

 

 

                                                                                                       Organizator