Mistrzostwa Gorlic Seniorów 2016r

  

Mistrzostwa Gorlic Seniorów
 
 
Mistrz Gorlic na 2016r :Konstantin Puszkariov 

Gorlice 16.12.16r.

 

Turniej tenisa stołowego „Mistrzostwa Gorlic Seniorów 2016

 

W dniu 16.12.16.r w sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury, odbyły się Otwarte Mistrzostwa Gorlice w tenisie stołowym na rok 2016 w kategorii seniorów „OPEN”  W zawodach wzięło udział  23 zawodników z województwa małopolskiego.

Organizatorem zawodów byli: Urząd Miasta Gorlice - Wydział Kultury i Sportu.

                         Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice.

Sędzią głównym zawodów był: Marek Mróz– sędzia KOZTS Kraków

           Konstanty Mrozek– sędzia pomocniczy

 

Wyniki techniczne przedstawiają się następująco:

 

  1. Puszkariov Konstantin                      ULUKS Skrzyszów

  2. Wilk Paweł                                        GSWAL Bogdański Grybów

  3. Łabowski Józef                                  MKS Radość Gorlice

  4. Wożniak Dominik                              MKS Radość Gorlice

  5. Piechowicz Marek                             MKS Radość Gorlice

  6. Nowak Marcin                                    GSWAL Bogdański Grybów

  7. Szarek Marcin                                    KS Orzeł Wojnarowa        

  8. Urban Mariusz                                    KS Orzeł Wojnarowa

  9. Jasielski Marek                                  LUKS Skrzyszów

  10. Bardon Jakub                                     KS Gulon Zakliczyn

  11. Chronowski Jakub                             KS Orzeł Wojnarowa

  12. Michalec Grzegorz                            LKS Binarowa

13-14.Klęba Mirosław                               LKS Binarowa

       Jasielski Franciszek                           LUKS Skrzyszów

15-16.Szczepanek Wojciech                  KS Orzeł Wojnarowa

       Trzeciak Piotr                                      LKS Binarowa

17-20. Warian Mirosław                           MKS Radość Gorlice

       Michalec Kazimierz                            LKS Binarowa

       Zbylut Andrzej                                     Turza

       Zbylut  Patryk                                       Turza

21-23.Forczek Kamil                                 KS Orzeł Wojnarowa

      Bończak Stanisław                              MKS Radość Gorlice

     Pyzik Stanisław                                     Królewski Biecz. 

     

 

Najlepsi zawodnicy i zawodniczki za miejsca 1 – 3 otrzymali pamiątkowe puchary ufundowane przez organizatora, oraz dyplomy za miejsca 1 – 6.