Mistrzostwa Gorlic Młodzików - wyniki

                                                                           Komunikat techniczny

W dniu 27.05.15r. w sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury w Gorlicach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Gorlic w kategorii młodzików, młodziczek w tenisie stołowym w sezonie 2014/2015.W zawodach wzięło udział 22 zawodników/czek z szkól podstawowych.

Organizatorem zawodów był: Urząd Miejski w Gorlicach

                                                 Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice

Prowadzący zawody: Konstanty Mrozek sędzia okręgowy KOZTS Kraków, Marek Mróz.

                        Wyniki techniczne przedstawiają się następująco:

                        Młodziczki:OPEN

1. Koszyk Natalia                       02r                   UKS Poker Mszanka      

2. Wisłocka Klaudia                   02r                   UKS Poker Mszanka

3. Jerzak Aleksandra                  04r                   UKS Poker Mszanka                  

4. Przepióra Martyna                 04r                   SP Staszkówka

5. Szczerba Monika                   04r                   SP Staszkówka

6. Rachel Oliwia                        04r                   UKS Poker Mszanka

7. Skoczeń Daria                       05r                   SP Staszkówka

8. Majcher Faustyna                  05r                   SP Staszkówka

9. Smołkowicz Karolina              04r                   SP Staszkówka

          10. Potok Patrycja                       04r                   SP Staszkówka

          11. Wyżykowska Weronika           04r                   SP Staszkówka

                     Młodziczki młodsze:

1. Jerzak Aleksandra                  04r                   UKS Poker Mszanka

2. Rachel Oliwia                        04r                   UKS Poker Mszanka

3. Skoczeń Daria                       05r                   SP Staszkówka

4. Majcher Faustyna                  05r                   SP Staszkówka

Młodzicy: OPEN

1. Wójtowicz Jakub                    02r                   SP 3 Gorlice

2. Gotfryd Grzegorz                    02r                   SP 5 Gorlice                 

3. Dziedzic Miłosz                      02r                   SP 1 Biecz        

4. Janek Kacper                         02r                   UKS Poker Mszanka                  

5. Abram Tomasz                      03r                   UKS Poker Mszanka

6.Chorąży Dawid                       02r                   SP Staszkówka 

7. Bożek Kamil                          04r                   UKS Poker Mszanka

8. Dyl Marcin                             04r                   SP Staszkówka

9. Skrobot Marcin                      04r                   SP Staszkówka

          10. Mrozek Dominik                     02r                   SP 3 Gorlice

          11. Kłapsa Kacper                       04r                   SP Staszkówka

Młodzicy młodsi:

            1. Bożek Kamil                          04r                   UKS Poker Mszanka

            2.Dyl Marcin                              04r                   SP Staszkówka 

3. Skrobot Marcin                      04r                   SP Staszkówka

4. Kłapsa Kacper                       04r                   SP Staszkówka

           

Najlepsi zawodnicy i zawodniczki otrzymali za miejsca 1 – 4 pamiątkowe pucharki i dyplomy.

 

                                                                                              ORGANIZATOR