Mistrzostwa Gorlic młodzików 2013r

W dniu 18 kwietnia 2013r w sali gimnastycznej GCK rozegrano Otwarte Mistrzostwa Gorlic w tenisie stołowym w kategorii młodzików i młodszych z udziałem 33 zawodniczek i zawodników szkół podstawowych z terenu powiatu gorlickiego i woj. małopolskiego.

 Wyniki techniczne przedstawiają się następująco:                                                                          

Młodziczki: rocznik 2000 - 2001

1. Kłapacz Anna                                         SP Banica

2. Bodziony Gabriela                                SP 4 Gorlice

3. Padoł Gabriela                                      SP Ropica Polska

4. Motyka Weronika                                   SP Banica

5. Magiera Weronika                                 SP Mszanka

Młodziczki młodsze:rocznik 2002 - 2005.

1. Kasprzyk Michalina                               SP Skrzyszów

2. Koszyk Natalia                                       SP Mszanka

3. Wisłocka Klaudia                                  SP Mszanka

4. Pawlik Katarzyna                                   SP Wola Łużańska

5. Motyka Teresa                                       SP Banica

6. Juszczęć Inga                                        SP Mszanka

7. Śliwa Klaudia                                        SP Wola Łużańska

8. Gubała Karolina                                   SP Wola Łużańska

9. Słowik Ewelina                                     SP Wola Łużańska

Młodzicy: rocznik 2000 - 2001.

1. Madej Michał                                        SP Wola Łużańska

2. Słowik Szymon                                    SP Wola Łużańska

3. Grabowski Kacper                             SP Mszanka

4. Regec Krystian                                   SP Banica

5. Bedus Marcin                                     SP Klęczany

6. Kotowicz Radosław                          SP Mszanka

7. Zawadowicz Krystian                        SP Klęczany

Młodzicy młodsi: rocznik 2002 - 2005.

1. Wójtowicz Jakub                               SP 3 Gorlice

2. Martuszewski Norbert                      SP Wola Łużańska

3. Wołkowicz Antoni                              SP Wola Łużańska

4. Gotfryd Grzegorz                                SP 5 Gorlice

5. Szura Jakub                                       SP 3 Gorlice

6. Janek Kacper                                    SP Mszanka

7. Śliwa Marcin                                      SP Wola Łużańska

8. Michalec Kacper                               SP Wola Łużańska

9. Abram Tomasz                                 SP Mszanka

10.Kostrzewa Krystian                        SP Wola Łużańska

11.Proszak Wiktor                                SP Wola Łużańska

12. Augustyn Arkadiusz                       SP 3 Gorlice

Najlepsi zawodnicy i zawodniczki otrzymali za miejsca 1 - 3 pamiątkowe pucharki i nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

                                                                                                                            ORGANIZATOR