Mistrzostwa Gorlic młodzików 2012r

Komunikat techniczny
W dniu 25.04.12r. w sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury w Gorlicach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Gorlic w kategorii młodzików, młodziczek w tenisie stołowym
w sezonie 2011/2012.
Organizatorem zawodów był: Urząd Miejski w Gorlicach
                                                   Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice
Sędzią prowadzącym zawody był: Konstanty Mrozek sędzia okręgowy KOZTS Kraków
 
                        Wyniki techniczne przedstawiają się następująco:
 
                        Młodziczki:
1. Juszyńska Natalia                 99r              MKS Radość Gorlice /SP Staszkówka      
2. Bodziony Gabriela                 00r              MKS Radość Gorlice /SP 4 Gorlice
3. Tarasek Karolina                   99r               UKS Poker Mszanka
4. Krygowska Joanna                99r               UKS Poker Mszanka
    
                     Młodziczki młodsze:
1. Wisłocka Klaudia                   01r                   UKS Poker Mszanka
2. Wanat Aneta                         01r                   UKS Poker Mszanka
             
Młodzicy:
1. Niemiec Mateusz                   99r                   SP 2 Łużna
2. Wisłocki Marcin                     99r                   UKS Poker Mszanka      
3. Zięba Jakub                           00r                   SP 2 Łuzna
4. Niemiec Paweł                       99r                   UKS Poker Mszanka
5. Grabowski Kacper                  00r                   UKS Poker Mszanka
 
Młodzicy młodsi:
            1. Gotfryd Grzegorz                    01r                   MKS Radość Gorlice/SP 5 Gorlice
            2. Janek Kacper                         01r                   UKS Poker Mszanka
            3. Wójtowicz Jakub                    01r                   MKS Radość Gorlice/SP 3 Gorlice
            4. Ligęzowski Adrian                   01r                   SP 2 Łużna
            5. Rafa Bartłomiej                       01r                   SP 2 Łużna
 
             
 
Najlepsi zawodnicy i zawodniczki otrzymali za miejsca 1 – 4 pamiątkowe pucharki i dyplomy.
 
                                                                                  ORGANIZATOR