Mistrzostwa Gorlic - kategoria młodzików

 
                      
KOMUNIKAT
z turnieju „Otwarte Mistrzostwa Gorlic” młodzików i młodszych
w tenisie stołowym na 2011r.
 W dniu 19.05.2011r w sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury, odbyły się Otwarte Mistrzostwa Gorlic w tenisie stołowym na 2011 rok w kategorii młodzików – młodziczek i młodszych.W zawodach wzięło udział 28 zawodników z klubów powiatu gorlickiego i sąsiednich.
Organizatorem zawodów byli: Urząd Miasta Gorlice – Wydział Kultury i Sportu
                                                     Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice Zawody przeprowadzili: Konstanty Mrozek – sędzia okręgowy KOZTS Kraków
 
 
Najlepsze młodziczki: od lewej Małgorzata Podobińska, Paula Tumidajewicz,Natalia Juszyńska, Gabriela Bodziony.
Wyniki techniczne przedstawiają się następująco:
              
Młodziczki:
1. Podobińska Małgorzata               98r      MKS Radość Gorlice /SP 1 Gorlice
2. Tumidajewicz Paula                    98r      MKS Radość Gorlice /SP 1 Gorlice
3. Juszyńska Natalia                       99r   MKS Radość Gorlice /SP Staszkówka
4. Bodziony Gabriela                       00r      MKS Radość Gorlice /SP 4 Gorlice
      5 - 6. Padoł Gabriela                             00r      SP Ropica Polska
               Tarasek Karolina                          99r      UKS Poker Mszanka
      7 - 8. Krupa Katarzyna                          99r      UKS Poker Mszanka
               Synowiec Katarzyna                    00r       SP 2 Łużna 
   9 – 12. Magiera Weronika                        00r       UKS Poker Mszanka
               Krok Dagmara                              99r       SP Ropica Polska
               Wójtowicz Aleksandra                  00r       UKS Poker Mszanka
               Tomasik Dorota                            98r       SP 2 Łużna                        
13 – 14. Wiktor Magdalena                          00r       SP Ropica Polska
              Wisłocka Klaudia                           01r       UKS Poker Mszanka
 
 
 
Najlepsi młodzicy: od lewej Michał Madej, Damian Górak, Niemiec Mateusz, Marcin Spyrka 
Młodzicy:
1. Górak Damian                             98r       MKS Radość Gorlice /SP 4 Gorlice
2. Madej Michał                               00r        SP Wola Łużańska            
3. Spyrka Marcin                             98r        SP Wola Łużańska
4. Niemiec Mateusz                        98r        SP 2 Łużna
5 – 6. Drożdż Maciej                             98r       SP Wola Łużańska
          Niemiec Paweł                            98r       UKS Poker Mszanka
     7 – 8. Góra Grzegorz                             99r       SP Klęczany
               Wisłocki Marcin                            98r       UKS Poker Mszanka         
9 – 12. Wisłocki Dariusz                          99r       UKS Poker Mszanka
   Kotowicz Radosław                     00r        UKS Poker Mszanka
            Grabowski Kacper                       00r        UKS Poker Mszanka
            Markowicz Damian                      99r        SP Ropica Polska 
13 – 14.Śliwa Kamil                                 99r        SP Wola Łużańska
            Janek Kacper                               01r        UKS Poker Mszanka
 
Młodziczki młodsze:
1. Bodziony Gabriela                      00r        MKS Radość Gorlice /SP 4 Gorlice
2. Padoł Gabriela                            00r        SP Ropica Polska
3. Magiera Weronika                       00r        UKS Poker Mszanka
4. Synowiec Katarzyna                   00r        SP 2 Łużna
     5 – 6. Wójtowicz Aleksandra                 00r        UKS Poker Mszanka
               Wisłocka Klaudia                         01r        UKS Poker Mszanka
           7. Wiktor Magdalena                        00r        SP Ropica Polska
 
   Młodzicy młodsi:
                1. Madej Michał                           00r        SP Wola Łużańska
                2. Kotowicz Radosław                00r        UKS Poker Mszanka
                3. Grabowski Kacper                  00r        UKS Poker Mszanka
                4. Janek Kacper                          01r        UKS Poker Mszanka
 
Najlepsi zawodnicy i zawodniczki otrzymali za miejsca 1 – 4 pamiątkowe pucharki i dyplomy.
 
                                                                                              ORGANIZATOR