Mistrzostwa Gorlic - kategoria kadet na 2011r

Gorlice 21.09.2011r
                      
KOMUNIKAT
z turnieju „Otwarte Mistrzostwa Gorlic” kadetów i młodszych
w tenisie stołowym na 2011r.
 
W dniu 21.09.2011r w sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury, odbyły się Otwarte Mistrzostwa Gorlic w tenisie stołowym na 2011 rok w kategorii kadetów – kadetek i młodszych.
W zawodach wzięło udział 22 zawodników z klubów powiatu gorlickiego i sąsiednich.
 Organizatorem zawodów byli: Urząd Miasta Gorlice – Wydział Kultury i Sportu
                                                     Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice
Zawody przeprowadzili: Konstanty Mrozek – sędzia okręgowy KOZTS Kraków
 
Wyniki techniczne przedstawiają się następująco:           
Dziewczęta:
1.Tumidajewicz Paula                         MKS Radość Gorlice/SP 1 Gorlice/ /
2.Podobińska Małgorzata                    MKS Radość Gorlice /SP 1 Gorlice /
3. Juszyńska Natalia                            MKS Radość Gorlice /SP Staszkówka/
4.Tarasek Karolina                               UKS Poker Mszanka
5. Krupa Katarzyna                              UKS Poker Mszanka
6. Bodziony Gabriela                            MKS Radość Gorlice /SP 4 Gorlice/
7. Padoł Gabriela                                 SP Ropica Polska
8.Krygowska Joanna                           UKS Poker Mszanka         
    9 - 10. Wiktor Magdalena                          SP Ropica Polska
                Krok Dagmara                               SP Ropica Polska
               
Chłopcy:
1.Socha Mateusz                                   IKS Królewski Biecz
2. Zachacz Damian                               IKS Królewski Biecz
3. Niemaszyk Łukasz                            MKS Radość Gorlice /Gim 1 Łużna/
4. Spyrka Marcin                                     SP Wola Łużańska
5. Madej Michał                                      SP Wola Łużańska
6. Niemiec Paweł                                   UKS Poker Mszanka
7. Wisłocki Marcin                                 UKS Poker Mszanka
8. Rafa Wiktor                                         SP Wola Łużańska
    9 – 12. Słowik Szymon                                SP Wola Łużańska
                Markowicz Damian                          SP Ropica Polska
                Wisłocki Dariusz                             UKS Poker Mszanka
Labut Bartosz                                      SP Ropica Polska
 
               
               
 
Najlepsi zawodnicy i  zawodniczki za miejsca 1 – 3 otrzymali pamiątkowe puchary ufundowane przez organizatora, oraz dyplomy za miejsca 1 – 6.