Mistrzostwa Gorlic Kadetów na 2012 rok

W dniu 11.10.2012r w sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury, odbyły się  "Otwarte Mistrzostwa Gorlic" w tenisie stołowym  na 2012 rok w kategorii kadetów i kadetek. W zaqwodach wzięło udział 24 zawodników z klubów powiatu gorlickiego i sąsiednich.

Organizatorem zawodów byli: Urząd Miasta Gorlice - Wydział Kultury i Sportu, Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice.                                                                                                                                          Zawody przeproawdzili: konstanty Mrozek - sędzia okręgowy KOZTS Kraków

Wyniki techniczne przedstawiają się następująco:

Dziewczęta:

1. Juszyńska Natalia                                                        MKS Radość Gorlice/SP Staszkówka

2. Jasiczek Gabriela                                                        IKS Królewski Biecz/SP Szerzyny

3. Tumidajewicz Paula                                                    MKS Radość Gorlice/SP 1 Gorlice

4. Podobińska Małgorzata                                              MKS Radość Gorlice/SP 1 Gorlice

5. Bodziony Gabrlela                                                        MKS Radość Gorlice/SP 4 Gorlice

6. Wisłocka Klaudia                                                         UKS Poker Mszanka

7. Padoł Gabriela                                                              SP Ropica Polska

8. Koszyk Natalia                                                              UKS Poker Mszanka

9. Król Natalia                                                                   SP Łużna 2

Chłopcy:

1. Nosal Daniel                                                                MKS Radość Gorlice/SP Staszkówka

2.Gąsior Krystian                                                             MKS Radość Gorlice/SP Staszkówka

3. Gąsior Dawid                                                               MKS Radość/SP Staszkówka

4. Grabowski Kacper                                                      UKS Poker Mszanka

5. Wal Robert                                                                   SP 3 Gorlice

6. Zięba Jakub                                                                 SP Łużna 2

7. Niewola Szymon                                                         MKS Radość Gorlice/SP Staszkówka

8. Szura Jakub                                                                SP 3 Gorlice

9 - 12. Wójtowicz Jakub                                                SP 3 Gorlice

    Gotfryd Grzegorz                                                         SP 5 Gorlice

    Kotowicz Radosław                                                   UKS Poker Mszanka

    Labut Bartosz                                                             SP Ropica Polska

13 - 15. Ligęzowski Adrian                                          SP Łuzna 2

    Janek Kacper                                                            UKS Poker Mszanka

    Rafa Bartosz                                                              SP Łuzna 2

Najlepsi zawodnicy i zawodniczki  za miejsca 1 - 3 otrzymali pamiątkowe puchary ufundowane przez organizatora, oraz dyplomy za miejsca 1 - 6.