Mikołajki 2014r

                                                                                                                                         Gorlice 04.12.14r.

 
Turniej tenisa stołowego „Gorlicka Gwiazdka 2014
 
W dniu 04.12.14r w sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury, odbył się turniej tenisa stołowego „V Gorlicka Gwiazdka ” dziewcząt i chłopców:
 Rocznik:  2004 i młodsi  /klasy I – IV/
 Rocznik 2002 – 2003    /klasy V – IV/ + I gimnazjum
Organizatorem zawodów byli: Urząd Miasta Gorlice - Wydział Kultury i Sportu.
                         Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice.
Sędzią głównym zawodów był: Konstanty Mrozek – sędzia okręgowy KOZTS 
                                                      Marek Mróz – sędzia pomocniczy
 
Wyniki techniczne przedstawiają się następująco:
Rocznik: 2004 – młodsi                /dziewczęta/
  1. Sokulska Paulina                               SP Szerzyny
  2. Jerzak Aleksandra                             SP Mszanka        
  3. Trybus Aleksandra                            SP Wola Łużańska                            
  4. Haliżak Mirabell                                 SP Ropica Polska
  5. Janik Aleksandra                               SP Wola Łużańska
  6. Labut Amelia                                      SP Ropica Polska
 
Rocznik: 2004 – młodsi                /chłopcy/:
  1. Cichoń Łukasz                                   SP Biecz
  2. Ryba Adrian                                        SP Mszanka
  3. Patla Marcin                                       SP Wola Łużańska
  4. Gaber Filip                                          SP Wola Łużańska
  5. Szura  Jan                                           SP Wola Łużańska
  6. Kostrzewa Konrad                             SP Wola Łużańska
               
Rocznik 2001 – 2003       /dziewczęta/.
  1. Koszyk Natalia                                    SP Mszanka
  2. Korba Natalia                                      SP 3 Gorlice
  3. Wisłocka Klaudia                                SP Mszanka
  4. Faz Faustyna                                      SP Staszkówka
 
Rocznik: 2001 – 2003r    /chłopcy/
  1. Bedus Marcin                                     Gim. Klęczany
  2. Zawadowicz Krystian                        Gim. Libusza
  3. Wójtowicz Jakub                                SP 3 Gorlice
  4. Gotfryd Grzegorz                                SP 5 Gorlice
  5. Kabaj Jakub                                        Gim. Szerzyny
  6. Dziedzic Miłosz                                  SP Biecz
  7. Abram Tomasz                                  SP Mszanka
  8. Mrozek Dawid                                    SP 3 Gorlice
 
 
 
Najlepsi zawodnicy i zawodniczki za miejsca 1 – 3 otrzymali pamiątkowe puchary/statuetki ufundowane przez organizatora, oraz dyplomy za miejsca 1 – 4.