Liga międzyszkolna - IV - V rzut

  Trwa rywalizacja "Ligi międzyszkolnej" szkół podstawowych powiatu gorlickiego w tenisie stołowym.

W rozegranym dnia 23.03.2010r V rzutu ligi międzyszkolnej – edycja 2010/2011, który odbył się w sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury wyniki przedstawiają się następująco: 
IV rzut – 23.03.20011r.
Dziewczęta: rocznik 2000 - młodsze:
1. Padoł Gabriela                               SP Ropica Polska
2. Magiera Weronika                         UKS Poker Mszanka
3. Synowiec Katarzyna                     SP Łużna 2
4. Wójtowicz Aleksandra                  UKS Poker Mszanka  
Chłopcy: rocznik 2000 - młodsi
1. Madej Michał                                  P Wola Łużańska
2. Słowik Szymon                              SP Wola Łużańska
3. Grabowski Kacper                         UKS Poker Mszanka
4. Kotowicz Radosław                       UKS Poker Mszanka
Dziewczęta: rocznik 1998 - 1999r
1. Podobińska Małgorzata               SP 1 Gorlice
2. Juszyńska Natalia                         SP Staszkówka
3. Tumidajewicz Paula                     SP 1 Gorlice
4. Krupa Katarzyna                            UKS Poker Mszanka
Chłopcy: rocznik 1998 - 1999r
1. Drożdż Maciej                                SP Wola Łużańska
2. Spyrka Marcin                                SP Wola Łużańska
3. Wisłocki Marcin                              UKS Poker Mszanka
4. Niemiec Mateusz                           SP 2 Łużna
 PUNKTACJA GENERALNA: IV rzutu:
UKS Poker Mszanka              85 pkt.
SP Wola Łużańska                56 pkt.
SP 2 Łużna                            51.5 pkt.
SP 1 Gorlice                          30 pkt.
SP Ropica Polska                 25 pkt.
SP Staszkówka                     14 pkt.
V rzut - LMS
W dniu 27.04.11r. w sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury odbył się
IV Rzut Ligi międzyszkolnej szkół podstawowych w tenisie stołowym – edycja 2010/2011
Organizatorem: Międzyszkolny Klub Sportowy „Radość” Gorlice.
Zawody prowadził: Konstanty Mrozek.
 
Wyniki przedstawiają się następująco:
Dziewczęta rocznik 2000 - młodsi:
1. Padoł Gabriela                               00r                         SP Ropica Polska                              14 pkt.   
2. Magiera Weronika                         00r                         UKS Poker Mszanka                         12 pkt.
3. Synowiec Katarzyna                      00r                         SP. Łużna 2                                         10 pkt.
4. Lasik Weronika                              00r                         SP. Łużna 2                                          8 pkt.     
5. Wiktor Magdalena                         00r                         SP Ropica Polska                                6 pkt.
6. Wiencko Martyna                           01r                         SP Ropica Polska                               4 pkt.
 
Chłopcy rocznik 2000 - młodsi:
1. Madej Michał                                  00r                         SP Wola Łużańska                            14 pkt.
2. Grabowski Kacper                         00r                         UKS Poker Mszanka                         12 pkt.
3. Słowik Szymon                               00r                         SP Wola Łużańska                            10 pkt.
4. Ligęza Konrad                                00r                         SP Łużna 2                                           8 pkt.
5. Zięba Jakub                                    00r                         SP Łużna 2                                            6 pkt.
6. Kotowicz Radosław                       00r                         UKS Poker Mszanka                          4 pkt.
7. Labut Bartosz                                  02r                         SP Ropica Polska                               2 pkt.
 
                     Dziewczęta rocznik 1998 – 1999:
 
1. Podobińska Małgorzata                98r                         MKS Radość G-ce/SP 1 G-ce          16 pkt.
2. Tumidajewicz Paula                      98r                         MKS Radość G-ce/SP 1 G-ce          14 pkt.
3. Klajn Marlena                                 98r                         SP Wola Łużańska                            13 pkt.
4.Tomasik Dorota                              98r                         SP 2 Łużna                                          12 pkt.
5.Tarasek Karolina                            99r                         UKS Poker Mszanka                         11 pkt.
6.Gałczyk Zuzanna                            99r                         SP Ropica Polska                              10 pkt.
7. Krok Dagmara                               99r                         SP Ropica Polska                               9 pkt.
Chłopcy rocznik 1998 – 1999:
1. Drożdż Maciej                                98r                         SP Wola Łużańska                            16 pkt. 
2. Niemiec Mateusz                           99r                         SP Łużna 2                                          14 pkt.
3. Śliwa Kamil                                     99r                         SP Wola Łużańska                            13 pkt.
4. Wisłocki Dariusz                            98r                         UKS Poker Mszanka                         12 pkt.
5. Spyrka Marcin                                99r                         SP Wola Łużańska                             11 pkt.
6. Habaj Dawid                                   98r                         SP Wola Łużańska                            10 pkt.
7. Lasik Patryk                                    98r                         SP Łużna 2                                          9 pkt.
8. Wisłocki Marcin                              99r                         UKS Poker Mszanka                           8 pkt.
9 - 12. Czyż Kamil                              99r                         UKS Poker Mszanka                          5.5 pkt.
    Markowicz Damian                        99r                         SP Ropica Polska                              5.5 pkt.
    Niemiec Paweł                               99r                         UKS Poker Mszanka                         5.5 pkt.
    Rafa Wiktor                                      99r                         SP Wola Łużańska                            5.5 pkt.
13. Ryba Dawid                                  99r                         UKS Poker Mszanka                          2.5 pkt.   
     Ryba Patryk                                    1998r                     UKS Poker Mszanka                         2.5 pkt 
                                                       PUNKTACJA GENERALNA: V rzutu.
SP Łużna 2                                      67 pkt.
SP Wola Łużańska                         66 pkt.
UKS Poker Mszanka                      59 pkt.
SP Ropica Polska                           46.5 pkt.
MKS Radość/SP 1 Gorlice            30 pkt.
 
 
                                                       PUNKTACJA GENERALNA: po V rzucie
UKS Poker Mszanka                         84 pkt. + 73.5 pkt. +75 pkt.+ 85 pkt. + 59 pkt. = 376.5 pkt.
SP Łużna 2                                          67 pkt. + 59,5 pkt. + 69 pkt.+ 51,5 pkt.+ 67 pkt.= 314 pkt.
SP Wola Łużańska                            51 pkt. + 73 pkt. + 67 pkt. + 56 pkt. + 66 pkt. = 313 pkt.
SP Ropica Polska                              43 pkt. + 34 pkt. + 27,5 pkt.+ 25 pkt. + 46.5 pkt.= 176 pkt.
MKS Radość/SP 1 Gorlice                   30 pkt. + 27 pkt.   + 29 pkt. + 30 pkt. + 30 pkt. = 146 pkt.
SP Staszkówka                                   13 pkt. + 16 pkt. + 14 pkt. + 14 pkt.   = 57 pkt.
 
                                                                                                      Organizator