LIGA MIĘDZYSZKOLNA - Finał

Komunikat końcowy Ligi międzyszkolnej rejonu Gorlic:
 
W zakończonej lidze międzyszkolnej w tenisie stołowym dokonano podsumowania wyników startujących zawodników i szkół. Zgodnie z ustaleniami regulaminowymi do punktacji generalnej zalicza się wyniki z uwzględnieniem czterech najlepszych zawodników w danej kategorii wiekowej /dwóch chłopców i dwie dziewczynki/
 
    
    
                                 PUNKTACJA GENERALNA Szkół :
UKS Poker Mszanka              84 pkt. + 73.5 pkt. +75 pkt.+ 85 pkt. + 59 pkt. = 366.5 pkt.
SP Łużna 2                              67 pkt. + 59,5 pkt. + 69 pkt.+ 51,5 pkt.+ 67 pkt.= 314 pkt.
SP Wola Łużańska                51 pkt. + 73 pkt. + 67 pkt. + 56 pkt. +  66 pkt. = 313 pkt.
SP Ropica Polska                 43 pkt. + 34 pkt. + 27,5 pkt.+ 25 pkt. + 46.5 pkt.= 176 pkt.
MKS Radość/SP 1 Gorlice     30 pkt. + 27 pkt.   + 29 pkt. + 30 pkt. + 30 pkt. = 146 pkt.
SP Staszkówka                        13 pkt. + 16 pkt. +  14 pkt. + 14 pkt. = 57 pkt. 
 
RANKING INDYWIDUALNY:  końcowy
Dziewczęta rocznik 2000 - młodsi:
1. Padoł Gabriela               00r     SP Ropica Polska   14  + 14 + 14 + 14 + 14 = 70 pkt.
2. Magiera Weronika          00r    UKS Poker Mszanka 12 + 10 + 10 + 12 + 12 = 56 pkt.
3. Synowiec Katarzyna      00r     SP. Łużna 2                  -    8 + 12 + 10 + 10 = 40 pkt.
4. Wójtowicz Aleksandra   01r     UKS Poker Mszanka     - 8 + 12 + 8 + 8   -    = 36 pkt.
5  Lasik Weronika              00r     SP. Łużna 2                      10 + 6 + 6 + 4 + 8 = 34 pkt.
6. Wiktor Magdalena          00r     SP Ropica Polska             6 + 4 + 4  + 6 + 6 = 26 pkt.
7. Wiencko Martyna           01r     SP Ropica Polska           2 +  2 + 2   + 4       = 10 pkt.
8. Niemaszyk Karolina       00r     SP Łużna 2                            4                        = 4 pkt.
9. Gryzik Justyna               00r     UKS Poker Mszanka                             2         = 2 pkt.
 
 
Chłopcy rocznik 2000 - młodsi:
1. Madej Michał                 00r     SP Wola Łużańska    14 + 14 + 14 + 14 + 14 = 70 pkt.
2. Grabowski Kacper        00r     UKS Poker Msza         10 + 12 + 10 + 10 +12 = 54 pkt.
3. Słowik Szymon             00r     SP Wola Łużańska             12 + 12 + 12+ 10 = 46 pkt.
4. Kotowicz Radosław      00r     UKS Poker Mszanka       10 + 8 + 6   + 8 + 4 = 36 pkt.
5. Zięba Jakub                   00r     SP Łużna 2                       6 +   6 + 8 + 6 + 6 = 32 pkt.
6. Ligęza Konrad               00r     SP Łużna 2                      8 +   2 + 2 + 4 + 8 = 24 pkt.
7. Labut Bartosz                02r     SP Ropica Polska          2 +   4 + 4   + 2 + 2 = 14 pkt.
 
                    
 
Dziewczęta rocznik 1998 – 1999:
1. Podobińska Małgorzata    98r MKS /SP 1 G-ce       16 + 14 + 16 + 16 + 16 = 78 pkt.
2. Tumidajewicz Paula         98r MKS /SP 1 G-ce       14 + 13 + 13 + 13 + 14 = 67 pkt.
3. Juszyńska Natalia            99r SP Staszkówka         13 + 16 + 14 + 14   -    = 57pkt.
4. Tomasik Dorota               98r SP 2 Łużna                  8 + 10 + 10 + 10 + 12 =50 pkt.
5. Tarasek Karolina              99r UKS Poker Mszanka   10   + 8 + 9 + 11 + 11= 49 pkt. 6. Klajn Marlena                    98r SP Wola Łużańska    11 +   9 + 12   -  + 13 = 45pkt
7.Krupa Katarzyna               99r UKS Poker Mszanka    9 + 11 + 11 + 12  -   = 43 pkt.
8. Janik Paulina                    98r SP Wola Łużańska    12 + 12      -     -          = 24 pkt.
9. Gałczyk Zuzanna             99r SP Ropica Polska        6 pkt. + 6.5 pkt.+ 10 = 22.5 pkt.
10. Feć Jolanta                    99r SP Łużna 2                       -      6.5   + 8   - = 14.5 pkt.
11. Krok Dagmara               99r SP Ropica Polska                                9 pkt. = 9 pkt.
12. Bugno Sylwia                 99r SP Łużna 2                                          6 pkt. = 6 pkt.
13. Gryga Natalia                 99r UKS Poker Mszanka                            6 pkt. = 6 pkt.
 
 
Chłopcy rocznik 1998 – 1999:
1. Drożdż Maciej                  98r SP Wola Łużańska    14 + 14 + 16 + 16 + 16 = 76 pkt.
2. Niemiec Mateusz             99r SP Łużna 2                 16 + 13 + 14 + 12 + 14 = 69 pkt.
3. Wisłocki Marcin               99r UKS Poker Mszanka    11 +   9 + 11 + 13 + 8 = 52 pkt.
4. Spyrka Marcin                  99r SP Wola Lużańska              11 + 13 + 14 + 11= 49 pkt.
5. Śliwa Kamil                      99r SP Wola Łużańska         5.5 + 12 + 10 + 13 = 40.5 pkt.
6. Wisłocki Dariusz              98r UKS Poker Mszanka  8 + 5.5 + 5.5 + 8 + 12 = 39 pkt.
7. Markowicz Damian          99r SP Ropica Polska    13 + 5.5 + 5,5 + 3 + 5.5 = 32.5 pkt
8. Lasik Patryk                     98r SP Łużna 2                       8 + 9 + 5,5 + 9 = 31,5 pkt.
9. Habaj Dawid                    98r SP Wola Łużańska                 3 + 8 + 9 + 10 = 30 pkt.
10. Czyż Kamil                    88r UKS Poker Mszanka  12 + 5.5 + 5,5 + 5.5 = 28.5 pkt.
11 Niemiec Paweł                99r UKS Poker Mszanka          5.5 pkt. + 11 + 5.5 = 22 pkt.
12. Ryba Dawid                   99r UKS Poker Mszanka               10 + 5,5 + 2.5 = 18 pkt.
13. Rafa Wiktor                    99r SP Wola Łużańska                12   - + 5.5 = 17.5 pkt.     
14. Górak Damian                98r MKS/SP 6 G-ce                                16    - = 16 pkt.
15. Albiniak Dawid                98r SP Wola Łużańska                         10 pkt. = 10 pkt.
16. Ryba Patryk                    98r UKS Poker Mszanka                  7 pkt.+ 2.5 = 9.5 pkt.
 
 
            Otrzymują:
- kluby tenisa stołowego                                                                                     
- szkoły podstawowe powiatu gorlickiego
- zainteresowani.                                                                                             Organizator.