Kadra Wojewódzka Młodzików - zgrupowanie

 Kadra wojewódzka młodzików w tenisie stołowym w okresie ferii zimowych na zlecenie Krakowskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego przebywała na zgrupowaniu szkoleniowym w Gorlicach. Zajęcia treningowe odbywały się na sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 zaś zakwaterowanie i wyżywienie – internat szkoły. W zgrupowaniu uczestniczyli najlepsi zawodnicy i zawodniczki w kategorii młodzików województwa małopolskiego w tym zawodnicy MKS Radość Gorlice: Marcin Bedus, Grzegorz Gotfryd, Jakub Wójtowicz.

 
Rozegrano Turniej „ZIMA 2014”
 
 
                                               Komunikat techniczny
W dniu 15.02.14r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 w Gorlicach odbył Turniej tenisa stołowego ZIMA 2014 w roczniku 2001 i młodsi. W turnieju wzięło udział 37 zawodników i zawodniczek z województwa małopolskiego.
Organizatorem zawodów był: Urząd Miejski w Gorlicach
                                                   Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice
Sędzią prowadzącym zawody był: Marek Mróz
 
                        Wyniki techniczne przedstawiają się następująco: pierwszych 6 zawodników
 
                        Młodziczki:
1. Gądek           Natalia                          UKS Rokicie Szczytniki  
2. Filiczak         Ewa                             KS Bronowianka Kraków
3. Milewska       Eliza                             TG Sokół Brzesko         
4. Staszczak      Zuzanna                       LKS Piotrowice
5. Pytel             Aleksandra                   TG Sokół Brzesko
6. Klimczak       Natalia                         UKS Rokicie Szczytniki
7. Paryła           Aleksandra                   UKS Magnum Kożmice Wielkie
8. Stroisz          Natasza                       LUKS Skrzyszów
9. Żydowska     Weronika                      MKS Tarnovia Tarnów
10. Ortman       Agata                          
                       
Młodzicy:
1. Zębala          Mateusz                        KS Bronowianka Kraków                                
2. Kołos            Arkadiusz                     UKS Rokicie Szczytniki                          
3. Kutaj            Maksymilian                  UKS Rokicie Szczytniki
4. Papież           Filip                              KS Spektrum Słopnice
5. Dziedzic        Piotr                             KS Spektrum Słopnice
6. Górecki         Wojciech                      PKS Porta Kraków
7. Błocho          Przemysław                  UKS Olesno
8. Hełmecki      Szymon                        UKS Gulon Zakliczyn
9. Panuś           Jacek                           MKS KSOS Kraków
          10. Rak              Sebastian                      UKS Gulon Zakliczyn
          11. Korczak        Damian                        UKS Magnum Kożmice Wielkie
          12. Foksiński       Przemysław                  LKS Piotrowice
          13. Szczepański   Dominik                        UKS Gulon Zakliczyn
          14. Mitoraj          Paweł                           UKS Polfin Oświęcim
          15. Piszczyk        Antoni                          UKS Rokicie Szczytniki
          16. Filiczak         Maciej                          KS Bronowianka Kraków
          17. Paryła           Paweł                           UKS Magnum Kożmice Wielkie
          18. Wójtowicz     Jakub                           MKS Radość Gorlice
          19. Mitoraj          Jan                               UKS Polfin Oświęcim
          20. Antecki         Patryk                          LKS Piotrowice
          21. Gotfryd         Grzegorz                      MKS Radość Gorlice
          22. Stroisz          Nataniel                        LUKS Skrzyszów
      
 
Najlepsi zawodnicy i zawodniczki otrzymali za miejsca 1 – 3 pamiątkowe pucharki, zaś
za miejsca 1 – 6 dyplomy.