IV Gorlicka Gwiazdka "Mikołajki"

W sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury odbył sie turniej tenisa stołowego "IV Gorlicka Gwiazdka" , w którym uczestniczyło 60 zawodników z województwa małopolskiego.

           Organizatorem zawodów był Urząd Miejski w Gorlicach oraz Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice. W turnieju wzięli udział dziewczęta i chłopcy z roczników 2002 - 2005 (klasy I - IV) oraz roczników 2000 - 2001 (klasy V - VI) z szkół województwa małopolskiego.

Wyniki poszczególnych kategorii:

 Dziewczęta rocznik 2002 - 2005.                                                          Chłopcy rocznik 2002 - 2005.

1. Kasprzyk Michalina                   SP 1 Tarnów                       1. Gniadek Adrian         SP Zakliczyn

2. Karczmarczyk Klaudia              SP Wola Rzędzińska        2. Wójtowicz Jakub       SP 3 Gorlice

3. Wisłocka Klaudia                      SP Mszanka                       3. Dulak Karol                SP Szczucin

4. Pach Nicola                                SP Zakliczyn                      4. Szura Jakub                SP 3 Gorlice

5 - 6.Wróbel Natalia                       SP Szczucin                  5 - 6.Gotfryd Grzegorz        SP 5 Gorlice

     Juszczęć Inga                             SP Mszanka                           Janek Kacper            SP Mszanka

7 - 8.Szczerba Bernadeta              SP Staszkówka           7 - 8. Chorąży Dawid          SP Staszkówka

     Madej Martyna                            SP Staszkówka                     Gąsior Dawid             SP Staszkówka

9 -10.Koszyk Natalia                      SP Mszanka               9 - 12. Abram Tomasz          SP Mszanka

     Waz Faustyna                             SP Staszkówka                     Janiszewski Adam    SP Staszkówka

                                                                                                            Ryba Adrian                SP Mszanka

                                                                                                            Wąsowski Dawid      SP Staszkówka

                                                                                                       13. Turek Dominik          SP Staszkówka

Dziewczęta rocznik 2000 - 2001.                                                           Chłopcy rocznik 2000 - 2001.

1. Bielawska Izabela                     SP Szczucin                        1. Hełmecki Szymon     SP Zakliczyn

2. Bielawska Karolina                   SP szczucin                        2. Szczepanek Wojciech SP Wilczyska

3. Bajdo Julia                                 SP Zakliczyn                        3. Rak Dawid                  SP Zakliczyn

4. Bodziony Gabriela                    SP 4 Gorlice                        4. Rak Sebastian           SP Zakliczyn

5 - 6.Karczmarczyk Aneta            SP Wola Rzędzińska      5 - 6. Bochenek Jakub     SP Staszkówka

     Komus Emilia                          SP Wola Rzędzińska                Bardon Piotr            SP Zakliczyn

7 - 8.Kuk Katarzyna                      SP Wilczyska                   7 - 8. Stukus Mateusz       SP Wilczyska

        Janik Weronika                     SP Wilczyska                             Antosz Michał           SP Zakliczyn

9 - 11.Michalik Kinga                   SP Moszczenica            9 - 12. Grabowski Kacper  SP Mszanka

         Wójtowicz Aleksandra       SP Mszanka                                Niewola Szymon     SP Staszkówka

         Magiera Weronika             SP Mszanka                                Wąsowski Paweł    SP Staszkówka

                                                                                                              Drewniak Paweł     SP Staszkówka

                                                                                               13 - 16. Kotowicz Radoslaw  SP Mszanka

                                                                                                              Bochenek Bartosz     SP Staszkówka

                                                                                                              Gąsior Krystian         SP Staszkówka

                                                                                                              Mentel Daniel            SP Staszkówka

Najlepsi zawodnicy i zawodniczki za miejsca 1 - 3 otrzymali pamiatkowe puchary/ statuetki ufundowane przez organizatora, oraz dyplomy za miejsca 1 - 4.