Osiągnięcia – Radość Gorlice w latach 1994 – 2011 r.

2003/2004 r.

  • II liga dziewcząt -./w rozgrywkach uczestniczyło 13 drużyn – woj. małopolskie i podkarpackie/. – MKS Radość Gorlice – 6 miejsce
  • III liga chłopców – grupa wschodnia /Tarnów – Nowy Sącz/. W rozgrywkach uczestniczyło 12 drużyn – MKS Radość Gorlice – 11 miejsce

Osiągnięcia w turniejach indywidualnych
Indywidualne Mistrzostwa województwa małopolskiego:

Żacy: 9 – 12 miejsce gra podwójna

  • Wożniak Marcin – Knych Radosław.
  • Latasiewicz Piotr – Muzyka Seweryn

Kadetki:

  • Szura Ewelina – 3 miejsce
  • Lewińska Dominika – 13 – 16 miejsce

Gra podwójna:

  • Szura Ewelina/Górka Katarzyna – 2 miejsce
  • Lewińska Dominika – Gębińska Natalia – 9 miejsce

Kadeci:

  • Szpila Wojciech – 13 miejsce

Gra podwójna:

  • Szpila Wojciech/Białczyk Łukasz – 1 miejsce

Juniorki:

  • Górnicka Katarzyna – 9 miejsce
  • Świątek Anita, Szura Karolina -13 – 16 miejsce
  • Zawisza Grzegorz – 13 miejsce

Gra podwójna:

  • Górnicka Katarzyna – Światek Anita – 4 miejsce

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Małopolskiego

  • Szura Ewelina – Lewińska Dominika – 4 miejsce Kadeci:
  • Szpila Wojciech – Rzepka Wojciech – 4 miejsce Juniorki:
  • Górnicka Katarzyna – Światek Anita – 6 miejsce

2004/2005.

  • II liga dziewczat -./W rozgrywkach uczestniczyło 12 drużyn z woj. małopolskie i podkarpackie/. – MKS Radosc Gorlice – 11 miejsce Indywidualne Mistrzostwa województwa:
     
  • Juniorzy: Zawisza Grzegorz 4 miejsce
  • Juniorki: Swiatek Anita 7 miejsce
  • Gra podwójna: Swiatek Anita – Szura Ewelina 5 miejsce Drużynowe Mistrzostwa Województwa: Młodzicy:
  • Wożniak Damian – Wożniak Marcin 7 miejsce
  • Juniorki: Swiatek Anita – Szura Ewelina 4 miejsce

2005/2006.

  • II liga dziewczat -./W rozgrywkach uczestniczyło 11 drużyn – woj. małopolskie i podkarpackie/.- MKS Radosc Gorlice – 8 miejsce
     
  • IV liga mężczyzn – /W rozgrywkach uczestniczyło 10 drużyn rejon Nowy Sacz/ drużyna zajęła 1 miejsce awans do III ligi
  • Liga Okręgowa chłopców – w rozgrywkach uczestniczyło 8 drużyn powiat: nowosadecki, limanowski i gorlicki drużyna zajęła 1 miejsce awans do IV ligi. Indywidualne Mistrzostwa Województwa:
     
  • Młodzicy: Wożniak Marcin 9 – 12 miejsce
  • Juniorzy: Zawisza Grzegorz 4 miejsce
  • Juniorki: Swiatek Anita 1 miejsce /eliminacje do MP/
  • Szura Ewelina 7 miejsce /eliminacje do MP / Drużynowe Mistrzostwa Województwa:
  • Młodzicy: Wożniak Marcin – Mieluch Marek 4 miejsce
  • Juniorki: Swiatek Anita – Szura Ewelina 4 miejsce
  • Juniorzy: Zawisza Grzegorz – Janiszewski Krzysztof – Trajdos Arkadiusz 5 miejsce
    Gra podwójna: Zawisza Grzegorz – Białczyk Łukasz 1 miejsce
    Gra mieszana: Szura Ewelina – Zawisza Grzegorz 4 miejsce

2002 r.
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Małopolskiego:

  • 1 miejsce – Świątek Anita, Szura Ewelina, Szura Karolina – Kadetki /awans na MP/:13 miejsce
  • 3 miejsce – Zawisza Grzegorz, Szpila Wojciech, Mrozek Tomasz – Kadeci
  • 5 miejsce – Górnicka Katarzyna, Tokarz Aneta – Juniorki
  • Srebrny medal drużynowo /kadetki/ – K. Górnicka – A. Tokarz.

2001 r.
08 – 10.06 – Łódz. – Mistrzostwa Polski SZS.

  • Anita Światek – zloty medal indywidualnie, deblu i drużynie z E. Szura.
  • Ewelina Szura – brązowy medal gra indywidualna.

16 – 17.06 Gorlice – Libusza II Mistrzostwa Polski Gimnazjów.

  • złoty medal drużynowo – /K. Górnicka – A. Tokarz/
  • srebrny medal indywidualnie – Katarzyna Górnicka

2000 r.
VI. Bogatynia – Mistrzostwa Polski Drużynowe „Gimnazjada”

  • 4 miejsce Katarzyna Górnicka – Marlena Budziszewska

16 – 18.06 – Mistrzostwa Polski SZS juniorów, kadetów i młodzików – Gorlice

  • złoty medal /kadeci/ – Krystian Augustyn.
  • Brązowy medal drużynowo /kadeci/ – K. Augustyn – P. Krygowski
  • Srebrny medal indywidualnie /kadetki/ – Katarzyna Górnicka

1999 r.
Strzelin – Mistrzostwa Polski do 13 lat /Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży szkolnej/.

  • 1 miejsce Katarzyna Górnicka – Aneta Tokarz – gra drużynowa

Ciechanów – Ogólnopolskie zawody „PS”

  • 7 miejsce Katarzyna Górnicka

1998 r. – Brzeg Dolny – I OTK młodziczek.

  • 5 miejsce – Katarzyna Górnicka

1998 r. – Kwidzyn – Mistrzostwa Polski SZS

  • brązowy medal w grze indywidualnej młodziczek – Aneta Tokarz

1998 r. – Ciechanów – Mistrzostwa Polski Juniorek.

  • srebrny medal indywidualnie M. Górowska
  • 4 miejsce gra drużynowa /M. Górowska – M. Grabowska/.

Lipiec 1997 r. – Topolczany – Mistrzostwa Europy Juniorek.

  • 8 miejsce w grze drużynowej.
  • 24.04 – 05.05.1997 r. – Manchester Anglia – Mistrzostwa Świata seniorów

14 – 18.05.1997 r. Gdańsk – Mistrzostwa Polski Juniorek.

  • złoty medal w grze drużynowej /M. Górowska – M. Grabowska/
  • srebrny medal gra indywidualna – M. Górowska
  • złoty medal gra drużynowa. j/w

maj 1997 r. – Częstochowa – Mistrzostwa Polski w mini tenisie /żacy/

  • 5 miejsce – Aneta Tokarz.

9 – 11.05.1997 r. – Mistrzostwa Polski SZS – Gorlice

  • złoty medal w grze drużynowej /Ag. Rej – M.Grabowska
  • złoty medal indywidualnie – M.Grabowska

05 – 15.07.1996 r. – Frydek Mistek /Czechy/

1996r Brzeg Dolny – Mistrzostwa Polski Kadetek

  • złoty medal gra drużynowa /m. Górowska – M. Grabowska/.
  • Srebrny medal indywidualnie – M. Górowska
  • Brązowy medal gra podwójna – M. Górowska/M. Grabowska.
  • 26.07 – 02.08.1995 r. – Haga

23 – 26.05.1995 r. Ciechanów – Mistrzostwa Polski Kadetek.

  • złoty medal w grze drużynowej /M. Górowska – M. Grabowska/
  • zloty medal indywidualnie – M. Górowska
  • 5 miejsca indywidualnie – M. Grabowska/.

26 – 29.05.1994 r. Warszawa – Mistrzostwa Polski Młodziczek.

  • złoty medal indywidualnie /Mistrzostwo Polski/ Magdalena Górowska
  • brązowy medal indywidualnie – Monika Grabowska
  • złoty medal – gra drużynowa /M. Górowska – M. Grabowska/.
  • złoty medal – gra podwójna j/w.