AktualnościZawody

Kwalifikacje wojewódzkie do Mistrzostw Polski – grup młodzieżowych

W dniu 2 kwietnia 2023 roku w Nowym Targu rozegrano Kwalifikacje Wojewódzkie do Mistrzostw Polski w kategoriach żaków, młodzików, kadetów oraz juniorów. W turnieju zwyciężyli Lea Ewert (UKS Płomień Limanowa) i Tobiasz Główczyk (MKS Radość Gorlice) w kategorii żaków, Zuzanna Honkowicz (MKS Radość Gorlice) i Antoni Kuros (KS Gorce Nowy Targ) w kategorii młodzików, Alicja Mroczka (KS Gorce Nowy Targ) i Kacper Lipowicz (UKS Olesno) w kategorii kadetów oraz Zuzanna Syrda (KS Bronowianka Kraków) i Wiktor Klag (KS Gorce Nowy Targ) w kategorii juniorów.

Niedziela była nasza: W Nowym Targu odbyły się Wojewódzkie kwalifikacje do indywidualnych Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym. Nasi żacy wywalczyli kwalifikacje!!! Zuzanna Honkowicz w kategorii młodziczek zajęła I miejsce i Tobiasz Główczyk w swojej kategorii żaków również zajął I miejsce a w kategorii młodzików miejsce IV. Kacper Honkowicz w kategorii Kadetów uplasował się w przedziale 5-8. Serdecznie gratulujemy naszym najmłodszym zawodnikom gdyż był to długi i wyczerpujący turniej