Otwarte Mistrzostwa Gorlic – młodzicy 2016r

Komunikat techniczny

W dniu 13.04.16r. w sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury w Gorlicach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Gorlic w kategorii młodzików, młodziczek w tenisie stołowym na 2016 rok.

W zawodach wzięło udział 24 zawodników/czek z szkól podstawowych.

Organizatorem zawodów był: Urząd Miejski w Gorlicach
Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice

Prowadzący zawody: Konstanty Mrozek sędzia okręgowy KOZTS Kraków, Marek Mróz – sędzia okręgowy

Wyniki techniczne przedstawiają się następująco:

Młodziczki: OPEN

1. Jerzak Aleksandra                  04r                   UKS Poker Mszanka      
2. Skoczeń Daria                       05r                   SP Staszkówka
3. Smołkowicz Karolina              04r                   SP Staszkówka             
4. Rachel Oliwia                        04r                   UKS Poker Mszanka
5. Janik Aleksandra                    05r                   SP Wola Łużańska
6. Trybus Patrycja                     05r                   SP Wola Łużańska
7. Ziobrowska Weronika             05r                   UKS Poker Mszanka

Młodzicy: OPEN

1. Bobola Dominik                      03r                   UKS Poker Mszanka
2. Juszyński Rafał                      05r                   SP Staszkówka             
3. Skrobot Marcin                      04r                   SP Staszkówka 
4. Janik Mateusz                        05r                   SP Wola Łużańska                                
5. Ryba Adrian                          04r                   UKS Poker Mszanka
6. Bożek Kamil                          04r                   UKS Poker Mszanka
7. Knapik Dawid                        04r                   SP Staszkówka
8. Gaber Filip                            05r                 SP Wola Łużańska                                
9. Rafa Maksymilian                   04r                   UKS Poker Mszanka
10. Kostrzewa Konrad                  04r                   SP Wola Łużańska
11. Knapik Łukasz                       05r                   SP Staszkówka
12. Socha Maciej                        07r                   UKS Poker Mszanka 
13. Szura Jan                             04r                   SP Wola Łużańska        
14. Potok Dawid                          05r                   SP Staszkówka 
15. Gryzik Jan                              05r                   UKS Poker Mszanka
16. Gryga Jakub                           07r                   UKS Poker Mszanka
17.Patla Marcin                           04r                   SP Wola Łużańska

Najlepsi zawodnicy i zawodniczki otrzymali za miejsca 1 – 4 pamiątkowe pucharki i dyplomy.

ORGANIZATOR

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *