Mistrzostwa Gorlice Seniorów 2015r

KOMUNIKAT
z turnieju „Otwarte Mistrzostwa Gorlic”
w tenisie stołowym na 2015r.

W dniu 19.12.2014r w sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury, odbyły się Otwarte Mistrzostwa Gorlic w tenisie stołowym na 20124rok w kategorii OPEN. W zawodach wzięło udział 20 zawodników z klubów powiatu gorlickiego i sąsiednich. 

Organizatorem zawodów byli: Urząd Miasta Gorlice – Wydział Kultury i Sportu Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice

Zawody przeprowadzili: Konstanty Mrozek – sędzia okręgowy KOZTS Kraków
Marek Mróz – sędzia kandydat KOZTS Kraków

Wyniki techniczne przedstawiają się następująco:

1. Wożniak            Dominik                                 MKS Radość Gorlice
2. Piechowicz      Marek                                     MKS Radość Gorlice
3. Berdysz             Mariusz                                 MKS Radość Gorlice 
4. Szuta                 Andrzej                                  MKS Radość Gorlice
5. Mól                    Marcin                                    KS Bogdański Grybów
6. Niepsuj             Mariusz                                 KS Bogdański Grybów
7. Michalec           Kazimierz                             LKS Binarowa
8. Trzeciak            Piotr                                       LKS Binarowa
9–12. Urban            Mariusz                                 KS Bogdański Grybów
Kantor            Jan                                        LKS Wojnarowa.
Gruca             Marek                                   KS Bogdański Grybów
Motyka           Grzegorz                               KS Bogdański Grybów
13–16. Wantuch         Kamil                                    LKS Binarowa
Waz                 Józef                                    KS Bogdański Grybów
Pyzik                Stanisław                             Biecz – niestowarzyszony  
Rutana            Przemysław                         LKS Binarowa
17–20. Guzik                Paweł                                    MKS Radość Gorlice
Obrzut              Tomasz                                LKS Wojnarowa
Siedlarz            Artur                                     KS Bogdański Grybów
Welsandt          Tomasz                                Bobowa – niestowarzyszony

Najlepsi zawodnicy za miejsca 1 – 3 otrzymali pamiątkowe puchary, zaś dyplomy za miejsca 1 – 6

Organizator 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *