Mistrzostwa Gorlic Kadetów na 2012 rok

W dniu 11.10.2012r w sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury, odbyły się  „Otwarte Mistrzostwa Gorlic” w tenisie stołowym  na 2012 rok w kategorii kadetów i kadetek. W zawodach wzięło udział 24 zawodników z klubów powiatu gorlickiego i sąsiednich.

Organizatorem zawodów byli: Urząd Miasta Gorlice – Wydział Kultury i Sportu, Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice.

Zawody przeprowadził: konstanty Mrozek – sędzia okręgowy KOZTS Kraków

Wyniki techniczne przedstawiają się następująco:

Dziewczęta:

1. Juszyńska Natalia                                                        MKS Radość Gorlice/SP Staszkówka
2. Jasiczek Gabriela                                                        IKS Królewski Biecz/SP Szerzyny
3. Tumidajewicz Paula                                                    MKS Radość Gorlice/SP 1 Gorlice
4. Podobińska Małgorzata                                              MKS Radość Gorlice/SP 1 Gorlice
5. Bodziony Gabrlela                                                        MKS Radość Gorlice/SP 4 Gorlice
6. Wisłocka Klaudia                                                         UKS Poker Mszanka
7. Padoł Gabriela                                                              SP Ropica Polska
8. Koszyk Natalia                                                              UKS Poker Mszanka
9. Król Natalia                                                                   SP Łużna 2

Chłopcy:

1. Nosal Daniel                                                                MKS Radość Gorlice/SP Staszkówka
2.Gąsior Krystian                                                             MKS Radość Gorlice/SP Staszkówka
3. Gąsior Dawid                                                               MKS Radość/SP Staszkówka
4. Grabowski Kacper                                                      UKS Poker Mszanka
5. Wal Robert                                                                   SP 3 Gorlice
6. Zięba Jakub                                                                 SP Łużna 2
7. Niewola Szymon                                                         MKS Radość Gorlice/SP Staszkówka
8. Szura Jakub                                                                SP 3 Gorlice
9-12. Wójtowicz Jakub                                                SP 3 Gorlice
Gotfryd Grzegorz                                                         SP 5 Gorlice
Kotowicz Radosław                                                   UKS Poker Mszanka
Labut Bartosz                                                             SP Ropica Polska
13-15. Ligęzowski Adrian                                          SP Łuzna 2
Janek Kacper                                                            UKS Poker Mszanka
Rafa Bartosz                                                              SP Łuzna 2

Najlepsi zawodnicy i zawodniczki  za miejsca 1 – 3 otrzymali pamiątkowe puchary ufundowane przez organizatora, oraz dyplomy za miejsca 1 – 6.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *