Turniej Noworoczny

W sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury odbył się Otwarty Turniej Noworoczny w kategorii OPEN. W zawodach wzięli udział reprezentanci : LKS Bielanka, MKS Radość Gorlice, KS Bronowianka Kraków, IKS Królewski Biecz, LUKS Skrzyszów, KS Top-spin Jasło.

Współorganizowali zawody: Urząd Miasta Gorlice Wydział Oświaty Kultury i Sportu, Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice i KS Jutrzenka – Colibra Gorlice.

KOMUNIKAT
„NOWOROCZNEGO” turnieju
w tenisie stołowym.  

W dniu 29.12.2011r w sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury, odbył się Otwarty turniej w tenisie stołowym „NOWOROCZNY’w kategorii OPEN.

Organizatorem zawodów byli: Urząd Miasta Gorlice – Wydział Kultury i Sportu, Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice, KS Jutrzenka – Colibra Gorlice 

Zawody przeprowadzili:
Konstanty Mrozek – sędzia okręgowy KOZTS Kraków                                               
Dariusz Bobola – sędzia pomocniczy

Wyniki techniczne przedstawiają się następująco:

1. Wożniak            Marcin                             MKS Radość Gorlice
2. Wojtas               Tomasz                          KS Bronowianka Kraków
3. Łabowski          Józef                                LKS Bielanka
4. Warian           Mirosław                     LKS Bielanka
5. Piechowicz      Marek                                MKS Radość Gorlice
6. Przybylski          Piotr                                 LKS Bielanka
7. Majchrycz        Karol                                  LKS Bielanka
8. Wójcikiewicz   Patryk                                 IKS Królewski Biecz
9. Klimek              Janusz                              LKS Bielanka
10. Dudek                Adam                                LUKS Skrzyszów
11. Jasiczek            Gabriela                            LUKS Skrzyszów
12. Połubniak         Tomasz                              LKS Bielanka
13. Nećio                 Damian                             LKS Bielanka
14. Wożniak            Damian                             MKS Radość Gorlice
15. Starsiak             Mateusz                            IKS Królewski Biecz
16. Berdysz              Mariusz                            MKS Radość Gorlice
17 – 21. Baldowski          Roman                            LKS Bielanka
Zachacz            Damian                            IKS Królewski Biecz
Holeczko              Oskar                             KS Top spin Jasło           
Necio                    Marek                             LKS Bielanka
Michalski                                                      KS Top spin Jasło

Najlepsi zawodnicy za miejsca 1 – 3 otrzymali pamiątkowe puchary, zaś dyplomy za miejsca 1 – 6    

Organizator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *