III Gorlicka Gwiazdka

Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice przy współudziale Wydziału Oświaty Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Gorlicach zorganizował w miesiącu grudniu z okazji okresu przedświątecznego turniej tenisa stołowego „III GORLICKA GWIAZDKA” W zawodach uczestniczyło 46 zawodników/czek. Zawody odbyły się w dniu 09.12.2011 r w sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury.

Turniej tenisa stołowego „Gorlicka Gwiazdka 2011”

W dniu 09.12.11.r w sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury, odbył się turniej tenisa stołowego „III Gorlicka Gwiazdka ” dziewcząt i chłopców:
Rocznik: 2003 – 2004 /klasy I – II,
Rocznik 2001 – 2002     /klasy III – IV/
Rocznik 1999 – 2000     / klasy V – VI/
z szkół podstawowych województwa małopolskiego. W zawodach uczestniczyło 46 zawodników.

Organizatorem zawodów byli:
Urząd Miasta Gorlice – Wydział Kultury i Sportu.
Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice.

Sędzią głównym zawodów był:
Konstanty Mrozek – sędzia okręgowy KOZTS
Jadwiga Świętnicka sędzia pomocniczy  

Wyniki techniczne przedstawiają się następująco:

Rocznik: 2003 – 2004r    /dziewczęta/

  1. Wróbel Natalia                                   Szkoła Podstawowa w Szczucinie
  2. Juszczęć Kinga                                  Szkoła Podstawowa w Mszance

Rocznik: 2003 – 2004r    /chłopcy/:

  1. Ryba Adrian                                        Szkoła Podstawowa w Mszance
  2.  Abram Tomasz                                 Szkoła Podstawowa w Mszance

Rocznik 2001 – 2002      /dziewczęta/.

  1. Mudała Monika                                  Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie
  2. Wójtowicz Aleksandra                      Szkoła Podstawowa w Mszance
  3. Wisłocka Klaudia                              Szkoła Podstawowa w Mszance
  4. Janowska Maja                                  Szkoła Podstawowa nr 4 Gorlice
  5. Koszyk Natalia                                   Szkoła Podstawowa w Mszance
  6.  Knapik Angelika                                 Szkoła Podstawowa w Mszance
  7. Wiencko Martyna                               Szkoła Podstawowa w Ropicy Polskiej

Rocznik: 2001 – 2002r    /chłopcy/

  1. Gąsior Krystian                                  Szkoła Podstawowa w Staszkówce
  2. Dulak Karol                                         Szkoła Podstawowa w Szczucinie
  3. Gąsior Dawid                                     Szkoła Podstawowa w Staszkówce
  4. Bochenek Bartosz                             Szkoła Podstawowa w Staszkówce
  5. Niewola Szymon                                Szkoła Podstawowa w Staszkówce
  6. Mentel Daniel                                     Szkoła Podstawowa w Staszkówce

 7 – 8.    Janek Kacper                                 Szkoła Podstawowa w Mszance                
Mamuszka Wojciech                   Szkoła Podstawowa w Szczucinie
9 – 12.   Ligęzowski Adrian                          Szkoła Podstawowa nr 2w Łużnej                
Drewniak Paweł                           Szkoła Podstawowa w Staszkówce                
Łuszcz Filip                                  Szkoła Podstawowa w Szczucinie                
Gotfryd Grzegorz                         Szkoła Podstawowa nr 5 w Gorlicach
13 – 14 Rafa Bartłomiej                               Szkoła Podstawowa nr 2 w Łużnej                
Wójtowicz Jakub                          Szkoła Podstawowa nr 3 w Gorlicach

Rocznik 1999 – 2000       /dziewczęta/

  1. Juszyńska Natalia                             Szkoła Podstawowa w Staszkówce
  2. Padoł Gabriela                                   Szkoła Podstawowa w Ropicy Polskiej
  3. Bodziony Gabriela                             Szkoła Podstawowa nr 4 Gorlice
  4. Tarasek Karolina                               Szkoła Podstawowa w Mszance
  5. Feć Joanna                                        Szkoła Podstawowa nr 2 w Łużnej
  6. Krygowska Joanna                            Szkoła Podstawowa w Mszance
  7. – 8     Lasik Weronika                              Szkoła Podstawowa nr 2 w Łużnej                 Gałczyk Zuzanna                         Szkoła Podstawowa w Ropicy Polskiej

Rocznik 1999 – 2000       /chłopcy/

  1. Niemiec Mateusz                                Szkoła Podstawowa nr 2 w Łużnej
  2. Chorąży Paweł                                   Szkoła Podstawowa w Staszkówce
  3. Jamrozy Paweł                                   Szkoła Podstawowa w Staszkówce
  4. Wróblewski Maksymilian                     Szkoła Podstawowa w Staszkówce
  5. Dyl Piotr                                               Szkoła Podstawowa w Staszkówce
  6. Wójcikiewicz Seweryn                        Szkoła Podstawowa w Bieczu

7 – 8.    Niemiec Paweł                                 Szkoła Podstawowa w Mszance                
Wąsowski Paweł                           Szkoła Podstawowa w Staszkówce
9 – 12.   Bochenek Jakub                                Szkoła Podstawowa w Staszkówce                
Bochenek Szymon                          Szkoła Podstawowa w Staszkówce                
Markowicz Damian                          Szkoła Podstawowa w Ropicy Polskiej                
Wisłocki Marcin                               Szkoła Podstawowa w Mszance      
13.    Zięba Jakub                                       Szkoła Podstawowa nr 2 w Łużnej    

Najlepsi zawodnicy i zawodniczki za miejsca 1 – 3 otrzymali pamiątkowe puchary/statuetki ufundowane przez organizatora, oraz dyplomy za miejsca 1 – 6.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *