III Gorlicka Gwiazdka

Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice przy współudziale Wydziału Oświaty Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Gorlicach zorganizował  w miesiącu grudniu z okazji okresu przedświątecznego turniej tenisa stołowego "III GORLICKA GWIAZDKA" W zawodach uczestniczyło 46 zawodników/czek. Zawody odbyły się w dniu 09.12.2011 r w sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury.

Gorlice 09.12.11r.
 
Turniej tenisa stołowego „Gorlicka Gwiazdka 2011
 
W dniu 09.12.11.r w sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury, odbył się turniej tenisa stołowego „III Gorlicka Gwiazdka ” dziewcząt i chłopców:
                                                              Rocznik: 2003 – 2004 /klasy I – II,
   Rocznik 2001 – 2002     /klasy III – IV/
   Rocznik 1999 – 2000     / klasy V – VI/
z szkół podstawowych województwa małopolskiego. W zawodach uczestniczyło 46 zawodników.
Organizatorem zawodów byli: Urząd Miasta Gorlice - Wydział Kultury i Sportu.
                        Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice.
Sędzią głównym zawodów był: Konstanty Mrozek – sędzia okręgowy KOZTS
                                                      Jadwiga Świętnicka sędzia pomocniczy
 
Wyniki techniczne przedstawiają się następująco:
Rocznik: 2003 – 2004r    /dziewczęta/
  1. Wróbel Natalia                                   Szkoła Podstawowa w Szczucinie
  2. Juszczęć Kinga                                  Szkoła Podstawowa w Mszance
Rocznik: 2003 – 2004r    /chłopcy/:
  1. Ryba Adrian                                        Szkoła Podstawowa w Mszance
  2.  Abram Tomasz                                 Szkoła Podstawowa w Mszance
Rocznik 2001 – 2002      /dziewczęta/.
  1. Mudała Monika                                  Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie
  2. Wójtowicz Aleksandra                      Szkoła Podstawowa w Mszance
  3. Wisłocka Klaudia                              Szkoła Podstawowa w Mszance
  4. Janowska Maja                                  Szkoła Podstawowa nr 4 Gorlice
  5. Koszyk Natalia                                   Szkoła Podstawowa w Mszance
  6.  Knapik Angelika                                 Szkoła Podstawowa w Mszance
  7. Wiencko Martyna                               Szkoła Podstawowa w Ropicy Polskiej
Rocznik: 2001 – 2002r    /chłopcy/
  1. Gąsior Krystian                                  Szkoła Podstawowa w Staszkówce
  2. Dulak Karol                                         Szkoła Podstawowa w Szczucinie
  3. Gąsior Dawid                                     Szkoła Podstawowa w Staszkówce
  4. Bochenek Bartosz                             Szkoła Podstawowa w Staszkówce
  5. Niewola Szymon                                Szkoła Podstawowa w Staszkówce
  6. Mentel Daniel                                     Szkoła Podstawowa w Staszkówce
 7 – 8.    Janek Kacper                                 Szkoła Podstawowa w Mszance
                Mamuszka Wojciech                   Szkoła Podstawowa w Szczucinie
9 – 12.   Ligęzowski Adrian                          Szkoła Podstawowa nr 2w Łużnej
                Drewniak Paweł                           Szkoła Podstawowa w Staszkówce
                Łuszcz Filip                                  Szkoła Podstawowa w Szczucinie
                Gotfryd Grzegorz                         Szkoła Podstawowa nr 5 w Gorlicach
13 – 14 Rafa Bartłomiej                               Szkoła Podstawowa nr 2 w Łużnej
                Wójtowicz Jakub                          Szkoła Podstawowa nr 3 w Gorlicach
Rocznik 1999 – 2000       /dziewczęta/
  1. Juszyńska Natalia                             Szkoła Podstawowa w Staszkówce
  2. Padoł Gabriela                                   Szkoła Podstawowa w Ropicy Polskiej
  3. Bodziony Gabriela                             Szkoła Podstawowa nr 4 Gorlice
  4. Tarasek Karolina                               Szkoła Podstawowa w Mszance
  5. Feć Joanna                                        Szkoła Podstawowa nr 2 w Łużnej
  6. Krygowska Joanna                            Szkoła Podstawowa w Mszance
 7 – 8     Lasik Weronika                              Szkoła Podstawowa nr 2 w Łużnej
                Gałczyk Zuzanna                         Szkoła Podstawowa w Ropicy Polskiej
 
Rocznik 1999 – 2000       /chłopcy/
  1. Niemiec Mateusz                                Szkoła Podstawowa nr 2 w Łużnej
  2. Chorąży Paweł                                   Szkoła Podstawowa w Staszkówce
  3. Jamrozy Paweł                                   Szkoła Podstawowa w Staszkówce
  4. Wróblewski Maksymilian                     Szkoła Podstawowa w Staszkówce
  5. Dyl Piotr                                               Szkoła Podstawowa w Staszkówce
  6. Wójcikiewicz Seweryn                        Szkoła Podstawowa w Bieczu
 7 – 8.    Niemiec Paweł                                 Szkoła Podstawowa w Mszance
                Wąsowski Paweł                           Szkoła Podstawowa w Staszkówce
9 – 12.   Bochenek Jakub                                Szkoła Podstawowa w Staszkówce
                Bochenek Szymon                          Szkoła Podstawowa w Staszkówce
                Markowicz Damian                          Szkoła Podstawowa w Ropicy Polskiej
                Wisłocki Marcin                               Szkoła Podstawowa w Mszance
      13.    Zięba Jakub                                       Szkoła Podstawowa nr 2 w Łużnej  
 
Najlepsi zawodnicy i zawodniczki za miejsca 1 – 3 otrzymali pamiątkowe puchary/statuetki ufundowane przez organizatora, oraz dyplomy za miejsca 1 – 6.