Gorlicka Gwiazdka 2017 - wyniki.

 

Gorlice 07.12.17r.

 

Turniej tenisa stołowego „Gorlicka Gwiazdka 2017

 

W dniu 07.12.17.r w sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury, odbył się turniej tenisa stołowego

„VI Gorlicka Gwiazdka ” dziewcząt i chłopców:       /klasy I – IV, /klasy V – VII.

z szkół podstawowych. W zawodach uczestniczyło 20 zawodników/czek 

Organizatorem zawodów byli: Urząd Miasta Gorlice - Wydział Kultury i Sportu.

                         Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice.

Sędzią głównym zawodów był: Marek Mróz – sędzia okręgowy KOZTS Kraków

Konstanty Mrozek – sędzia okręgowy KOZTS Kraków

Wyniki techniczne przedstawiają się następująco:

Klasy I – IV /dziewczęta/

  1. Wójtowicz Alicja                                      SP Mszanka
  2. Proszak Oliwia                                       SP Mszanka
  3. Mazur Nadia                                          SP Mszanka 

Klasy I – IV /chłopcy/:

  1. Socha Maciej                                         SP Mszanka
  2. Gryga Jakub                                          SP Mszanka
  3. Bożek Paweł                                          SP Mszanka
  4. Krok Joachim                                         SP 5 Gorlice
  5. Skotnicki  Kacper                                    SP 5 Gorlice
  6. Skotnicki Piotr                                         SP 5 Gorlice

              

Klasy V – VII /dziewczęta/.

  1. Jerzak Aleksandra                                  SP Mszanka
  2. Dyl Emilia                                               SP Mszanka
  3. Rachel Oliwia                                         SP Mszanka

 

Klasy V – VII /chłopcy/

  1. Juszyńska Rafał                                     SP Staszkówka
  2. Skrobot Marcin                                       SP Staszkówka
  3. Gąsior Karol                                           SP Staszkówka
  4. Janiszewski Krzysztof                             SP Staszkówka
  5. Knapik Dawid                                         SP Staszkówka
  6. Rafa Maksymilian                                   SP Mszanka
  7. Knapik Łukasz                                        SP Staszkówka
  8. Urbanik Paweł                                       SP Mszanka

 

Najlepsi zawodnicy i zawodniczki za miejsca 1 – 3 otrzymali pamiątkowe puchary/statuetki ufundowane przez organizatora, oraz dyplomy za miejsca 1 – 6