Gorlicka Gwiazdka 2015

  

Gorlice 04.12.15r.

Turniej tenisa stołowego „Gorlicka Gwiazdka 2015

W dniu 04.12.15r w sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury, odbył się turniej tenisa stołowego

„VII Gorlicka Gwiazdka ” dziewcząt i chłopców: Rocznik:  2005 i młodsi             /klasy I – IV/.

    Rocznik 2002 – 2004    /klasy V – IV/ + I gimnazjum

z szkół podstawowych województwa małopolskiego.  W zawodach uczestniczyło 19 zawodników/czek

Organizatorem zawodów byli: Urząd Miasta Gorlice - Wydział Kultury i Sportu.

                         Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice.

Sędzią głównym zawodów był: Konstanty Mrozek – sędzia okręgowy KOZTS Kraków

                                                      Marek Mróz – sędzia pomocniczy

 

Wyniki techniczne przedstawiają się następująco:

Rocznik: 2005 – młodsi  /dziewczęta/

  1. Skoczeń Daria                                    SP Staszkówka
  2. Majcher  Faustyna                            SP Staszkówka
  3. Martuszewska Andelika                    SP Wola Łużańska            
  4. Trybus Aleksandra                            SP Wola Łużańska                            

Rocznik: 2005 – młodsi  /chłopcy/:

  1. Juszyński Rafał                                   SP Staszkówka
  2. Janik Mateusz                                    SP Wola Łużańska
  3. Potok Dawid                                       SP Staszkówka
  4. Kostrzewa Konrad                             SP Wola Łużańska
  5. Knapik Adrian                                     SP Wola Łużańska                                           

Rocznik: 2002 – 2004r    /chłopcy/

  1. Wójtowicz Jakub                                SP 3 Gorlice
  2. Antas Gabriel                                      SP Biecz
  3. Czechowicz Kacper                          SP Biecz
  4. Dziedzic Miłosz                                  SP Biecz
  5. Dyl Marcin                                           SP Staszkówka
  6. Szura  Jan                                           SP Wola Łużańska
  7. Mrozek Dawid                                    SP 3 Gorlice
  8. Gotfryd Grzegorz                                SP 5 Gorlice
  9. Skrobot Marcin                                  SP Staszkówka
  10. Patla Marcin                                       SP Wola Łużańska

 

Najlepsi zawodnicy i zawodniczki za miejsca 1 – 3 otrzymali pamiątkowe puchary/statuetki ufundowane przez organizatora, oraz dyplomy za miejsca 1 – 4.