Gorlicka Gwiazdka 2013.

 

Gorlice 10.12.13r.
 
Turniej tenisa stołowego „Gorlicka Gwiazdka 2013
 
W dniu 10.12.13.r w sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury, odbył się turniej tenisa stołowego „V Gorlicka Gwiazdka ” dziewcząt i chłopców: Rocznik: 2003 – 2006 /klasy I – IV, Rocznik 2001 – 2002    /klasy V – IV. z szkół podstawowych województwa małopolskiego.  W zawodach uczestniczyło 22 zawodników.
Organizatorem zawodów byli: Urząd Miasta Gorlice - Wydział Kultury i Sportu.
                         Międzyszkolny Klub Sportowy Radość Gorlice.
Sędzią głównym zawodów był: Konstanty Mrozek – sędzia okręgowy KOZTS Kraków
                                                      Marek Mróz – sędzia pomocniczy
 
Wyniki techniczne przedstawiają się następująco:
Rocznik: 2003 – 2006r    /dziewczęta/
  1. Jerzak Aleksandra                             SP Mszanka        
  2. Słowik Ewelina                                   SP Wola Łużańska
  3. Grabowska Joanna                           SP Wola Łużańska
 
Rocznik: 2003 – 2006r    /chłopcy/:
  1. Abram Tomasz                                   SP Mszanka
  2. Kostrzewa Krystian                            SP Wola Łużańska
  3. Ryba Adrian                                        SP Mszanka
  4. Korba Damian                                    SP 3 Gorlice       
               
Rocznik 2001 – 2002       /dziewczęta/.
  1. Kasprzyk Michalina                           SP nr 1 Tarnów
  2. Korba Natalia                                     SP 3 Gorlice
  3. Koszyk Natalia                                   SP Mszanka
  4. Śliwa Klaudia                                     SP Wola Łużańska
  5. Gubała Karolina                                SP Wola Łużańska
  6. Wisłocka Klaudia                              SP Mszanka
 
Rocznik: 2001 – 2002r    /chłopcy/
  1. Bedus Marcin                                     SP Klęczany
  2. Wójtowicz Jakub                                SP 3 Gorlice
  3. Zawadowicz Krystian                        SP Klęczany
  4. Gotfryd Grzegorz                               SP 5 Gorlice
  5. Martuszewski Norbert                       SP Wola Łużańska
  6. Śliwa Marcin                                      SP Wola Łużańska
 
Najlepsi zawodnicy i zawodniczki za miejsca 1 – 3 otrzymali pamiątkowe puchary/statuetki ufundowane przez organizatora, oraz dyplomy za miejsca 1 – 4.