Eliminacje Rejonowe III Ogólopolskiego Festiwalu Tenisa Stołowego szkół Podstawowych i Gimnazjów

Eliminacje Rejonowe III Ogólnopolskiego Festiwalu Tesia Stołowego w kategorii Szkół Podstawowych i Gimnazjów rozegrano w dniu 07.11.2013r w sali gimnastycznej Gorlickiego Centrum Kultury. Uczestniczyło 28 zawodników. Do zawodów wojewódzkich awansowało po 3 najlepszych zawodników w danym turnieju.

Organizator: Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w Krakowie.

                         Międzyszkolny Klub Sportowy Radoć Gorlice.

 Kategoria: Szkoły Podstawowe.

Klasa I - III /dziewczęta/. rocznik 2003 - 2005

1. Juszczęć Inga                                SP Mszanka

2. Jerzak Aleksandra                        SP Mszanka

3. Krok Zuzanna                                 SP Ropica Polska

Klasa I - III /chłopcy/ rocznik 2003 - 2005

1. Kostrzewa Krystian                       SP Wola Łużańska

2. Ryba Adrian                                    SP Mszanka

3. Abram Tomasz                              SP Mszanka

Klasa IV - VI /dziewczęta/ rocznik 2000 - 2002.

1. Motyka Weronika                          SP Banica

2. Kłapacz Anna                                SP Banica

3. Padoł Gabriela                             SP Ropica Polska

4. Michniak Magdalena                   SP Banica

5. Motyka Teresa                              SP Banica

Klasa IV - VI /dziewczęta/ rocznik 2000 - 2002 posiadający licencje PZTS.

1. Bodziony Gabriela                        SP 4 Gorlice

Klasa IV - VI /chłopcy/ rocznik 2000 - 2002.

1. Madej Michał                                 SP Wola Łużańska

2. Gąsior Krystian                            SP Staszkówka

3. Bochenek Jakub                          SP Staszkówka

4. Bochenek Bartosz                        SP Staszkówka

 5. Niewola Szymon                          SP Staszkówka

6. Grabowski Kacper                        SP Mszanka

7. Wójtowicz Jakub                            SP 3 Gorlice

8. Janek Kacper                                 SP Mszanka

9. Martuszweski Norbert                   SP Wola Łużańska

10.Wołkowicz Antoni                          SP Wola Łużańska

11.Szura Jakub                                   SP 3 Gorlice

12.Gotfryd Grzegorz                            SP 5 Gorlice

13-14.Labut Bartosz                           SP Ropica Polska

       Kotowicz Radosław                     SP Mszanka

Zawodnicy za miejsca 1 - 3 otrzymali pamiatkowe puchary zaś dyplomy za miejsca 1 - 6 .